Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися ігри другого дня Групи А на європейському IEM Road to Rio 2022 RMR. Було зіграно другий тур швейцарської системи, після якого визначилися претенденти на потрапляння до легенд на Мейджорі і ті, хто туди вже точно не потрапить.

ОГЛЯД РЕЗУЛЬТАТІВ ДРУГОГО КОЛА

Російський колектив під прикриттям впорався з сильними G2 і знаходиться в кроці від статусу легенд Мейджора. В принципі було зрозуміло, що зустрічаються рівні команді, рахунок це підтвердив.


Відчувається, що NIP гарно підготуваліся до RMR. В першому колі знищили Astralis в другому BNE. Хтось скаже, що їм просто везе з слабкими суперниками… це теж складно заперечувати, проте нінзі теж в кроці від статусу легенд, а це вже несподівано.


Це вже стає кумедним. Чинні королі світового рейтингу знов ледь не програли, витягнувши гру на додаткових. Так, fnatic це не GamerLegion, але ж і FaZe вочевидь не в найкращій формі. Проте команда таки має рахунок 2-0 і їй залишився єдиний крок, а далі можна іти готуватися до Мейджора.


У серйозній боротьбі Sprout перемогли Spirit. Більше європейських команд і менше російських — це правильна тенденція.


Astralis звичайно вже не ті, але виграти у турків сил вистачило. В результаті Eternal Fire знаходяться у кроці від вильоту, а от данці мають ще дві спроби, може і вийдуть на Мейджор, проте вже точно не у стадію легенд.


У бою аутсайдерів GamerLegion виявився сильнішим. Ну коли ти дав такий бій самим FaZe гріх не повірити, що можеш пройти на Мейджор. А от росіянам Aurora це не світить, скоріше за все вони очолять групу, яка вилетить з RMR з рахунком 0-3.


Українці B8 отримали дуже крутий досвід, як не треба розслаблятися і думати, що перемога вже в руках. Виграючи 13-2 за першу сторону наші хлопці примудрилися злити гру до додаткових раундів. Добре, що зібралися і виграли, бо якби програли — це був би такий тільт, що булоб годі збирати чемодани та вирушати додому. 

Сподіваюся надалі українці дотискатимуть, а не розслаблятимуться.


У битві бензоколонки з поціновувачами оверсайзу росіяни перемогли росіян. Колишній гравець NAVI спромігся здобути перемогу і має шанси подивувати бразільців джерсі величезних розмірів, а от ForZe слід готуватися на вихід. В них залишився єдиний шанс і щось мені підказує, що він їм не допоможе. 


ЗАГАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО КОЛА В ГРУПІ А

В цілому обійшлося без сенсацій. Ті, хто міг здивувати, той здивував, ті, хто мав програти, програв. Вже сьогодні ми дізнаємося назви двох клубів, які пройдуть на Мейджор в статусі легенд. Також дізнаємося імена тих, хто залишить RMR так і не вигравши жодного матчу. 

Більше інформації про RMR читайте у нашому репортажі.

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.