Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися ігри третього дня Групи А на європейському IEM Road to Rio 2022 RMR. Було зіграно третій тур швейцарської системи, після якого визначилися перші команди, які вийшли на Мейджор, а також ті, хто вилетів з RMR.

forZe у матчі на виліт легко впоралися з ECSTATIC і отримали ще один шанс потрапити на Мейджор. Їх суперники так і не виграли жодної карти і безславно залишають RMR. 


Гра Cloud9 проти NiP стала справжнім трилером в якому спочатку Ніпи винесли суперників, потім так само програли, а на вирішальній карті програвали з розгромним рахунком, проте зробили епічний камбек, перевернули гру і виграли матч, отримавши статус легенд на Мейджорі в Ріо. 


Турки з Eternal Fire впоралися з Aurora і відправили росіян додому. Стільки проблем з візами, а все марно. 


FaZe не без проблем, але впоралися з Sprout і теж стали легендами Мейджора Ріо. Найкраща команда світу примудрилася знову зіграти дві карти на додаткових раундах, причому одну з них програла. Загалом FaZe встановили певний рекорд. За матчами вони пройшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок, проте з п’яти зіграних карт чотири вони довели до додаткових раундів, причому проти далеко не самих сильних команд. 


Чи не головною несподіванкою групи стала перемога 1WIN над G2. В результаті букмекерська команда має статистику 2-1 і знаходиться в кроці від потрапляння на Мейджор, а от фаворити групи G2 в одному кроці від вильоту з турніру. 


В складному матчі Spirit перемогли GamerLegion і мають гарні шанси потрапити на Мейджор, а от GL знаходяться на межі вильоту. 


Справжню сенсацію вчинили українці B8, які здобули дуже впевнену перемогу над грізними fnatic і тепер мають виграти лише один матч, щоб потрапити на Мейджор в Ріо. А от fnatic були фаворитами, а тепер в кроці від вильоту.


Головною сенсацією групи стали Astralis, які примудрилися програти BNE, в результаті легендарні данці вперше в своїй історії мають реальні шанси не пройти на Мейджор. 


Загальні результати третього кола групи А

На третій день в групі А на нас чекало чимало сюрпризів. B8 здолали fnatic, а Astralis програли BNE, ну і програш G2 команді 1WIN — це щось божевільне. 

Загалом за результатами матчів шостого жовтня FaZe та NiP точно пройшли на Мейджор причому в статусі легенд. Команди Aurora та ECSTATIC навпаки програли всі матчі і вилетіли з RMR. Інші команди мають статус 2-1 чи 1-2 і продовжать боротьбу у п’ятницю.

Читайте також інтерв’ю з капітаном B8 після перемоги над fnatic.

Материалы по теме

Road To Rio. RMRs. Очікування проти реальності

На календарі дванадцяте жовтня, а отже пройшло вже два дні з того часу, як цей огляд мав бути написаний. Та краще пізні ніж ніколи, правильно?)

Всі команди, які вийшли на IEM Rio Major. Головні розчарування і здивування Road to Rio RMR

Визначилися всі команди, які пройшли через сито RMR і будуть виступати на IEM Rio Major в Бразилії.

BiG впоралися з k23 і отримали запрошення на Мейджор в Ріо

BiG в дуже складному поєдинку перемогли к23 і вибороли путівку на Мейджор. Доля двох карт матчу вирішувалася у додатковий час, а фінальну крапку команда Сірсона змогла поставити лише при рахунку 19-15 на вирішальній третій карті зустрічі.

Українці B8 програли у вирішальному матчі і втратили шанси потрапити на IEM Rio Major

Українська команда B8 нажаль не змогла здолати GamerLegion у матчі останнього шансу і не відвідає Мейджор в Ріо.