Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Порнозірка Eva Elfie нарешті зробила свій блог з The International 11 і менш ніж за добу його переглянуло понад 300 000 глядачів.

Загалом вийшов цікавий розважальний контент, кращий за переважну більшість контенту з турніру. Засмучує тільки те, що зроблено його російською мовою та при підтримці російського букмекера. 

 

Звісно, багато хто засудить нас за цей пост, проте ви самостійно можете обирати дивитися чи ні це відео, одним з героїв якого став українець Resolution. 

До того ж сама актриса фільмів для дорослих на початку війни закликала до миру і хоча б якось засудила війну, також вона виїхала з Росії не в Сербію, а в США, що дещо говорить про її позицію. 

Щож до її спонсора 1хbet — ми звісно засуджуємо цю компанію, проте нагадаємо, що з нею співпрацює ESL і безліч великих міжнародних команд, серед яких і Team Spirit, за яких грає дуже багато українців. 

Читайте також: Від епохальної події, що назавжди змінила кіберспорт до краху легенди — 11 років історії The International

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.