Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Microsoft продовжує свою експансію і намагається стати першою корпорацією, яка керує світом. Стало відомо, що американський IT-титан має плани придбати найбільшу стрімінгову платформу Netflix.

Microsoft вже давно скуповує технологічні компанії, намагаючись впливати на все, що так чи інакше пов’язане зі сферами розваг та IT. Ще у 2014 році компанія придбала розробника гри Minecraft за 2,5 мільярда доларів. Пізніше Microsoft купила LinkedIn за 26 мільярдів доларів, а згодом придбала розробника програмного забезпечення для розпізнавання мови та штучного інтелекту Nuance – за 20 мільярдів доларів.

Протягом останнього року американський гігант намагається придбати видавця ігор Activision Blizzard за 69 мільярдів доларів, проте покищо це йому не вдається через спротив конкурента Sony та позив FTC

Можливу суму, яку Microsoft може заплатити за Netflix, оцінюють у феноменальні 190 мільярдів доларів США. Компанія може дозволити собі такі витрати, бо саму Microsoft оцінюють у 1,8 трильйона доларів. 

Майкрософт давно планує запустити сервіси стрімінгу власних відеоігор і Netflix може стати найкращою платформою для цього.

Читайте також: «Ажіотаж навколо кіберспорту зникає, бо інвестори та спонсори втрачають інтерес», — на думку BLOOMBERG кіберспорт не виправдав очікувань

Материалы по теме

Microsoft та Nintendo уклали десятирічну угоду про видання серії Call of Duty на платформі Nintendo

21 лютого віце-голова та президент Microsoft Бред Сміт оголосив, що Microsoft і Nintendo уклали 10-річну угоду про видання серії ігор Call of Duty на консолях Nintendo. Тепер шанувальники Nintendo зможуть насолоджуватися популярною франшизою та іншими іграми, які раніше були ексклюзивними для Xbox.

Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у її намаганні придбати Activision Blizzard

Власник Valve Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у їх спробі придбати Activision Blizzard. Один з титанів індустрії заявив, що він повністю довіряє гарантіям Майкрософт стосовно того, що вони не будуть намагатися монополізувати ринок завдяки перетворенню популярних франшиз на кшталт CoD на ексклюзиви своєї платформи.

Microsoft суттєво підвищує ціни на свої топові ігри. Геймерам доведеться витрачати ще більше

Тенденція на підвищення цін на відеоігри намітилася ще кілька років тому, проте тепер на геймерів чекає масове підвищення цін. Цей процес пов’язують зі збільшенням складності ігор та здорожченням процесу їх розробки.