Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На тлі невщухаючих протестів у Франції, які розпочалися після вбивства поліцейським підлітка, президент країни Емануель Макрон жорстко розкритикував комп’ютерні ігри.

За останні дні протестувальники, які складаються переважно з підлітків, підпалили біля сотні адмінбудівель і кілька сотень поліцейських дільниць, а також спалили понад дві тисячі автівок. 

На прес-конференції, присвяченій заворушенням Макрон наголосив, що погромники «отруєні відеоіграми» і намагаються повторити їх сюжети, та також, що «риторика ненависті» та дезінформація поширюється через соцмережі та TikTok;

Затримано багато неповнолітніх людей. Камери відеоспостереження вперше зафіксували підлітків віком від 12 років. Їхня координація велася через месенджери WhatsApp і Telegram, а також сервіси, що дозволяють використовувати функцію визначення геолокації, наприклад, Snapchat і TikTok“, – заявили в поліції Франції.

Президент Франції запропонував підсилити контроль за інтернетом і посилити цензуру. Лише рік тому перед президентськими виборами Макрон активно загравав з аудиторією геймерів, просував ідею проведення в країні Чемпіонатів світу з CS:GO та Dota 2, а також фотографувався у мерці національної команди Vitality. Також у 2022 році почали розробляти національну програму розвитку кіберспорту, також кіберспорт мав бути представлений турнірами паралельно з Олімпійськими іграми у Франції. 

Материалы по теме

Президент Франції Емануель Макрон запросив Себастьяна Ceb Дебса до Єлисейського палацу обговорити кіберспорт

Професійного кіберспортсмена Себастьяна Ceb Дебса запросили на зустріч до Єлисейського палацу до президента Франції Емманюеля Макрона. Темою розмови скоріше за все стане обговорення кіберспортивних турнірів рівня Мейджора або вище у Франції.

Емануель Макрон продовжує загравати з молоддю – вдягнув мерч Vitality в кольорах національного прапора Франції

Чинний президент франції Емануель Макрон продовжив загравати з молодим електоратом прямо перед другим вирішальним туром президентських виборів у своїй країні.

Президент Франції Емануель Макрон вирішив хайпонути на кіберспорті перед другим туром президентських виборів

Президент Франції Емануель Макрон перед другим туром президентських виборів вирішив позагравати з молодим електоратом геймерів та зробив гучну заяву про проведення у Франції великого кіберспортивного турніру.