Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

 

Читайте також: Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Материалы по теме

Олсіор оголосив новий збір для допомогу ЗСУ. Залучайтеся, щоб пришвидшити звільнення України!

0

Михайло Olsior Звєрєв оголосив черговий збір для допомоги ЗСУ. Всі донатери зможуть не тільки допомогти прискорити звільнення України від російських загарбників, а і взяти участь у розіграші цінних призів.

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

Olsior поділився враженнями від гри у VALORANT і дав найвищі оцінки

0

Михайло Olsior Звєрєв поділився враженнями від тактичного шутера Riot Games VALORANT. За свою практику Михайло встиг пограти та попрацювати у Starcraft II, League of Legend і Dota 2, а тепер долучається до запущених нещодавно студією Maincast трансляцій з VALORANT.

Генератори, як виправдання любові до російського світу. Українці знову воюють між собою

І знову в інтернеті потужний скандал, цього разу між двома українцями. Професійний дотер Ілля lil Іллюк регулярно намагається виправдовувати українців, що співпрацюють з росіянами і воює з культурою відміни, в протилежність йому Михайло Olsior Звєрєв у чисельних постах пояснює, чому українці не мають права заробляти в Росії та співпрацювати з росіянами під час війни.