Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Адміністратор Liquipedia та порталу Dust2.us повідомив, що ліцензію скандального букмекера 1xBet, який є одним з провідних спонсорів в кіберспорту, анулювали через банкрутство.

За словами @Mnmzzz букмекер, якого регулярно звинувачують у шахрайстві, але який продовжує активно працювати на ринку, нарешті ризикує втратити ліцензію на діяльність у всьому світі. 

З першого разу це не отримало жодної популярності у світі кіберспорту, але 1xBet, спонсор ESL, OG, MIBR, Spirit, серед інших, був оголошений банкрутом у Кюрасао в червні через нібито шахрайство гравців. Компанія ризикує втратити ліцензію на діяльність у всьому світі.

Нагадаємо, що компанію 1xBet постійно звинувачують у шахрайстві, також вона походить з Росії, але якимось чином отримала ліцензію на ведення діяльності в Україні. 

З компанією мають контракти найбільші кіберспортивні організації світу у тому числі ESL. У минулому 1xBet також був спонсором таких українських команд як NAVI та HellRaisers.

Читайте також наш репортаж з PGL Arlington Major з Dota 2. 

Материалы по теме

Liquipedia назвала найпопулярніші команди та гравців в Dota 2 і росіян там більше, ніж гравців будь якої іншої країни

0

Liquipedia назвала найпопулярніші команди і гравців в Dota 2 у 2023 році. Рейтинг базується на відвідуваннях сторінок у найбільшій енциклопедії кіберспорту у світі.

Український клуб і український гравець були найпопулярнішими на Liquipedia в розділі Counter-Strike у 2023 році

0

Енциклопедія кіберспорту Liquipedia поділилася цікавою статистикою в різних дисциплінах. В Counter-Strike Україна виграла два перших місця з двох.

Liquipedia більше не буде змінювати прапори росіян та білорусів на нейтральні. Заява організації

Liquioedia більше не буде змінювати прапори на нейтральні через зловживання цим статусом. Завдяки відмові від російського прапора деякі росіяни змогли потрапити на ряд турнірів, також виникла низка конфліктів.

1xBet спростувала інформацію про банкрутство і повідомила про допомогу Україні у розмірі 1 мільйона доларів США

Відомий букмекер 1xBet, який є головним партнером ESL, HLTV та цілої низки відомих кіберспортивних команд в тому числі Team Spirit, OG та Tundra, спростував нещодавні повідомлення ряду ЗМІ про те, що компанію визнано банкрутом у Нідерландах. У вересні 2022 року ми вже доносили до наших читачів інформацію про банкрутство відомої БК у юрисдикції Кюрасао.