Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Андрій Присяжний в авторській колонці розповідає, хто його здивував на стадії легенд IEM Rio Major, та аналізує результати напередодні Play-off.

Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд. 
Instagram: @OfficialMr_Jury
twitter: @OfficialMr_Jury

Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport


Останні кілька днів були важкими. Дивитися за турніром стало ще складніше через придуркуватого сусіда та й сам турнір стало важко сприймати. Здавалося б час підготуватися був і команди тут не найслабші зібрали, однак!

Маємо заочно першу команду світу, котра показала нічого. Faze Clan можна було сприймати тільки в першому колі першого дня — надто вже класно команда грала проти С9, тільки от програла їй, 14 — 16. Далі повне знищення від Vitality, до яких я також повернуся, 6 — 16, та програш вольовим BNE. Це взагалі як сталося? Погано, дуже погано!

Наступними, або одночасно з кланом вилетіли NIP. До приїзду в Ріо команда показувала дуже симпатичну гру та мала ну просто нереальну кількість часу підготуватися. Зважаючи, що слідкували за стадією претендентів, мусили це робити! В результаті непогані матчі, хоч і програні, проти Fnatic та Outsiders, але поразка від Sprout — питання на рівні Faze Clan, як так?

Кумедно, що і BNE і Sprout посипалися наступного ж дня. Розписувати тут нічого, колективи зробили все, аби створити інформаційний привід — це програма максимум для команд. Вибачте, але це так. Як би мені не подобалися косовари, в плей-офф їм робити нічого.

Vitality. Ще одна команда, що показала свою неготовність до Мажору. При чому зробила вона це ще на стадії претендентів. Тут це стало тільки помітніше. Так, була напружена гра проти NAVI, але її вони програли, як і гру проти MOUZ. А матч за життя проти ENCE? Словом, очікував чогось більш.. Чогось більшого.

BIG. Команда втраченого шансу, якщо бути точнішим — трьох шансів. Дуже просто колектив пройшов перший день, а далі почалися приколи. Спочатку проти Furia, але тут гріх нарікати, потім Fnatic — тут вже є кілька запитань та NAVI на останок, тут по ділу, але кілька красивих моментів вони все-таки видали.

ENCE. Команда від котрої не чекав нічого, а вони ледь в плей-офф не пробилися. Ще одна команда — інформаційний привід, це ж треба було винести Vitality, без особливих проблем та не без проблем взагалі, зверніть на це увагу! Не пощастило з останнім суперником з одного боку, з іншого — не залишилося такого суперника, якого б вони змогли взути.

Ну і Liquid. Колектив подвійного болю, зараз я все поясню. Колектив не одразу увійшов в ритм, але потім вирівнявся та отримав два шанси на стадію чемпіонів. І двічі не скористався ним, від чого дуже боляче, бо дуже симпатичний вигляд має команда. А ще більше стало боліти від того, що їх переграли Spirit — колектив, якого я найменше хотів бачити у фінальній стадії турніру!

Якби там не було, маємо фінальну вісімку колективів, що буде боротися за звання переможця Мажору в Ріо.

Матчі стартують завтра, в четвер, 10 листопада та продовжуватимуться аж до неділі, де буде зіграно шоу-матч та гранд фінал.

Робити якісь прогнози не буду — надто вже все нестабільно на цьому турнірі. Просто буду сподіватися, що всі представники однієї площі на землі вилетять в першому колі. Дуже на це сподіватимуся!

На цьому в мене все!)
Вдалого дня, тихого завершення тижня та легкого вам шістнадцятого раунду!)

Вся інформація про IEM Rio Major у нашому репортажі з турніру.

Материалы по теме

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Передостанній BLAST та остання можливість поїхати в Абу-Дабі

Андрій Присяжний в авторській колонці аналізує передостанній великий турнір з CS:GO у 2022 році. На турнірі буде вирішуватися доля останніх запрошень на головний Бласт року, де команди розіграють мільйон доларів США.

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.