Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Андрій Присяжний в авторській колонці аналізує передостанній великий турнір з CS:GO у 2022 році. На турнірі буде вирішуватися доля останніх запрошень на головний Бласт року, де команди розіграють мільйон доларів США.

Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд. 
Instagram: @OfficialMr_Jury
twitter: @OfficialMr_Jury

Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport


 

Вже за кілька годин стартує останній європейський турнір найвищого рівня. В це важко повірити, однак більше тир 1 турнірів у нас не буде, окрім World Final від тих самих Blast, але він пройде в Об’єднаних Арабських Еміратах. Саме тому нам варто поговорити про те, що відбуватиметься на сцені Роял Арени, що у місті Копенгаген. Поїхали!

Перша пара: Faze проти OG. “На відміну від Faze Clan, в OG не так багато проблем” хотів було написати я, однак подивився та зрозумів, що команди у приблизно рівному становищі. Жодна з них не показує того рівня гри, якого очікують. І якщо у Faze це статичне становище, котре не змінюється від суперника до суперника, то OG мають варіативність — грають тільки проти слабшого опонента. Як тільки з’являється опір — OG зникають.

Коли думаю про саму зустріч — поняття не маю, що там станеться. Але якщо клан залишився у тій формі, що була на Мажорі — можуть запросто програти навіть такому противнику, як OG.

Друга пара групи А: Heroic проти NIP. Ось тут вже цікавіше. Шведи мали цікавий вигляд перший час, коли прийшов Aleksib. Це навіть працювало якийсь час, однак на довго їх не вистачило і вже на Мажорі команда відлетіла 0 — 3. Чого не скажеш про їх візаві — Heroic дійшли до фіналу і виглядали в рази краще за NIP, до того самого фіналу.

Однак не це головне — дивлюся на вивіску та розумію, що буде цікава баталія. Шведська дружина спробує нав’язатися супернику, можливо навіть здивує його, але все одно програє. Не просто так між ними прірва в рейтингу.

Перша пара групи В: NAVI проти Fluxo. Що тут можна сказати — Давид проти Голіафа, тільки цього разу маленькому не судилося перемогти. Не зрозумійте не правильно — бачив як колектив проривався через осінній Showdown. Бразильці класно там виглядали, однак це зовсім інший рівень.

Навіть на фоні всіх пліток та вкидів у колі CSGO спільноти, Natus Vincere не роблять заяв стосовно того, чи будуть проведені зміни найближчим часом — сподіваюся, що ні. А якщо так — то на вихід піде хтось не з нашим прапором! Словом, у тому вигляді, який зараз мають жовто-чорні, вони однозначний фаворит матчу.

Друга пара: Liquid проти G2. Нічого не скажу про цей матч, оскільки не можу визначити сильнішого. Річ у тім, що іспанці тут виступають темною конячкою, вже вибачте за каламбур. Колектив провалився за довго до Мажору, що тільки підігріває їх бажання показати на що вони здатні. Плюс, їх ніхто не бачив півтора місяці — важко прогнозувати, що вони покажуть.

Принаймні, у порівнянні із Liquid. Команди пристосувалися до стилю гри американського колективу та почали закривати «ріденького коника». І якщо останні нічого не придумають — можуть отримати неабияку проблему. Навіть програти зустріч, все-таки там GOAT на капітані =).

Давайте трошки поговоримо про ситуацію у рейтингу. 

Більшість команд-учасників уже гарантували собі Білет до Абу-Дабі,  окрім NIP, ENCE та Liquid. 

І якщо ENCE вже нічого вдіяти не можуть, хоч і мають шанси поїхати, то американцям та шведам потрібно працювати й багато.

Якщо розподіл балів не змінився — то NIP потрібно мінімум друге місце, аби пройти далі. Liquid буде достатньо четвертого результату, за умови, що OG не опиняться вище. Будь-який вищий результат американців — гарантія поїздки до ОАЕ.

І не варто забувати, що перемога — це прямий пропуск до світового фіналу. 

Ледь не забув. Дивитися за подіями можна буде на каналі студії WePlay Esports вже з одинадцятої ранку 23 листопада, тобто вже сьогодні!

На цьому у мене все.

Бажаю вдалого завершення тижня та легкого шістнадцятого раунду!)

Побачимося!

Читайте також: sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Материалы по теме

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.

Outsiders зіграють на BLAST попри заборону на участь у Бластах для російських команд, яку було введено після початку вторгнення в Україну

Попри заборону BLAST на участь російських команд, яку ТО оголосив після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Outsiders візьмуть участь у фінальному турнірі року.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з