Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games розповіли про обмеження, які вони вводять проти колишнього CEO кіберспортивного клубу G2 Карлоса Родрігеса. Розробник LoL та VALORANT провів детальне розслідування і постановив, що колишній голова іспанського клубу«брав участь у діяльності, яка завдає шкоди інтересам Ліги та Riot Games».

Конфлікт виник через те, що Родрігес тусувався і викладав відео з відомим женоненависником Ендрю Тейтом, а після хейту у свою сторону жорстко відповів фанатам. В результаті цього G2 залишилися без дуже цінного запрошення у професійну лігу VALORANT.

Після розслідування Riot заявили, що така поведінка Карлоса була прямим порушенням статті 9.2.5 Офіційних правил LEC, яка говорить, що члени команди «не можуть давати, робити, видавати, дозволяти чи схвалювати будь-яку заяву, чи дію, що мають або призначені для того, щоб завдати шкоди інтересам Ліги, Riot Games або її філій або League of Legends, як це визначено на виключний і абсолютний розсуд Ліги».

Вирок Riot відносно Карлоса Родрігеса склався з повного відсторонення його від кіберспорту на 8 тижнів. Також Карлос повинен пройти тренінги з підвищення чутливості, перш ніж він зможе повернутися в екосистему Riot. Навчання має проводити третя сторона, не пов’язана з Riot та G2, також Родрігес має надати докази проходження курсів.  

Теоретично Карлос може повернутися в екосистему кіберспорту Riot вже на початку 2023 року з будь-якою організацією.

Материалы по теме

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Riot випустили патч 5.12 у якому суттєво переробили найпопулярнішого агента VALORANT. Всі зміни Chamber

Riot Games в черговому патчі з номером 5.12 вкотре пофіксили найпопулярнішого агента в грі Chamber. Поточний нерф можна вважати найбільшим, фактично він змінює всі без виключення скіли Чамбера.

Всупереч чуткам ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок продовжив контракт з клубом T1 ще на три роки

Після тижнів спекуляцій щодо його майбутнього головна ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок підписав контракт з клубом T1 — організацією, в якій він провів всю свою кар’єру на три наступні роки. Таким чином зірковий кореєць залишиться в корейській організації до кінця 2025 року.