Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games повідомили, що переносять Україну, Грузію та Молдову до регіону з пулу східноєвропейських країн, куди також входять Литва, Словакія, Чорногорія, Кіпр, Хорватія, Польща та інші країни.

Тепер українці зможуть грати в лігах Східної Європи та взагалі не залежати від регіону так званого СНД. Поздоровляємо всіх з приєднанням українців до вільної Європи й з розривом зв’язків з країною-окупантом. 

Також для українців вже доступна реєстрація на найближчий турнір. 

Невідомо, чи будуть Riot Games розвивати VALORANT в Росії, але точно відомо, що українцям не доведеться перетинатися з окупантами на одному турнірі. 

Іван Шевцов навіть записав відео про це:

 

Читайте також: Від Yatoro до Ceh9 — рейтинг ТОР-50 найуспішніших українських гравців в кіберспорті

Материалы по теме

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.