Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere стали чемпіонами PUBG Global Championship 2022. Український клуб отримав перемоги на трьох з чотирьох останніх висадок, завдяки чому здобув 179 балів у загальному заліку та святкував перемогу у Чемпіонаті Світу.

Загалом у фінальній частині турніру змагалося 16 найкращих колективів світу. Вони здійснили 20 висадок, за кожну з яких отримували рейтингові бали. Фінальний розподіл місць визначався сумою балів. 

За перемогу у Чемпіонаті Світу NAVI отримали більше мільйона доларів США.

MVP турніру став гравець NAVI   Artem «xmpl» Adarkin, за це він окремо отримав 10 тисяч доларів США.

Статистика фіналу турніру

За український клуб NAVI на турнірі виступав склад з трьох росіян та одного грузина. Згідно з інформацією ресурсу Liquipedia, росіяни зі складу NAVI відмовилися представляти РФ на турнірі та виступають під нейтральним прапором. 

Склад NAVI 

  Alexandr «alya» Pirogov

  Konstantin «Mellman» Levkin

  Artem «xmpl» Adarkin

  Ivan «ubah»  Kapustin 

Переможці турніру 

Також трете місце на турнірі зайняла українсько-російська команда Twisted Minds, за яку виступають Perfect1ks та spyrro — єдині два українці, які змогли потрапити на Чемпіонат Світу з PUBG.

На трансляції на піку турнір зібрав близько 184 тисяч глядачів. Найбільш популярною стала трансляція в’єтнамською мовою. 

У порівнянні з показниками минулих років трансляція турніру показала стан плато. Показники переглядів зменшилися, проте на дуже незначний відсоток.

PUBG Global Championship 2022 проходив цими днями в Дубаї. Загалом на турнірі розіграли призовий фонд у розмірі понад 3 мільйони 300 тисяч доларів США. 

Читайте також:  Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.