Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Черговий росіянин показав неперевершений рівень культури у світовому кіберспорті. Про скандал повідомив англомовний портал Dexerto. Дівочий склад команди Rising Hope повним складом пішов з клубу через сексуальні домагання тренера Владислава Simons Мінєєва.

Головний тренер команди Jehiel виклав великий пост з докладним поясненням, чому так сталося. 

За словами Jehiel росіянин Мінєєв на тренуваннях кілька разів звертався до гравчинь команди з фразою «Привіт, подзвони мені і покажи мені свій член«.

Jehiel каже, що можливо це був якийсь своєрідний жарт, проте він був недоречним, коли в команді грають дівчата.

Пізніше трапилося щось ще більш жорстке. На праку Владислав Мінаєв почав щось казати російською, його ніхто не розумів і він заважав слухати карту.

Потім росіянин знову повторив свою фразу «Привіт, подзвони мені і покажи мені свій член«. Після прохання від головного тренера замовкнути Мінєєв замовк, проте через кілька хвилин увімкнув камеру і показав всім гравчиням свій власний член.

Через те, що у всіх гравчинь для Discus було увімкнено другий монітор — всі вони побачили геніталії російського тренера у повному розмірі. 

Команда була шокована цим випадком. Більше того керівництво Rising Hope спочатку навіть не захотіло звільняти тренера. Згодом, коли керівництво погодилося на звільнення, сама команда не захотіла грати в такому клубі та пішла з нього. 

Володимиру Мінєєву 20 років. Першу перемогу тренер здобув з командою ROX TEAM на турнірі від Федерації Кіберспорту Росії. Команда Rising Hope складається з чотирьох філіппінських і однієї індонезійської гравчині. Раніше команда виступала під відомим тегом Nigma Galaxy Female.

Читайте також про розслідування Кайла Фрідмена щодо зв’язків BetBoom з керівництвом РФ. 

Материалы по теме