Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Росіяни Putrick і SizzY залишилися без призових за перемогу в турнірі FNCS (Fortnite Champion Series). Організатори турніру позбавили чемпіонів головного призу в 200 тисяч доларів через те, що вони росіяни.

Окрім призових гравців позбавили і слотів на Чемпіонаті Світу в Копенгагені, про що ми писали раніше. Epic Games пояснюють ситуацію своєю політикою, згідно з якою: “Якщо ви фізична особа, яка проживає в Туреччині чи Росії ви визнаєте та погоджуєтесь (…), що не маєте права виграти будь-які призи”.

 

Бідний росіянин Putrick у своєму твітері жаліється, що вони вже зробили візи, витратили багато грошей і часу, а їх ошукали.  “Усе тому, що у нас російські паспорти, і ми нічого з цим не можемо зробити. Лише у Fortnite ви можете виграти Major і стати жертвою шахраїв” – каже росіянин.

При цьому сам гравець, знаючи про заборону росіян сам намагався ошукати систему і розказува, що грає з Білорусі, а рахунок для отримання грошей у нього створено в Казахстані. 

Материалы по теме

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.