Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Американська організація Team Liquid офіційно підписала гравця у Starcraft II 21 річного росіянина Микиту SKillous Гуревича.

Окрім приєднання до міжнародної команди, гравець протосами отримав першу в історії кіберспортивну візу в Нідерландах. Також гравець увійшов в історію тим, що першим на Ліквіпедії змінив російський триколор на нейтральний прапор, тим самим декларувавши небажання підтримувати вторгнення Росії до України. 

Після початку повномасштабного вторгнення російський старкрафтер засудив війну і навіть неодноразово публічно брав участь у подіях, спрямованих на підтримку України. 

Читайте також: Valve назвали найпопулярніші та найприбутковіші ігри 2022 року

Материалы по теме

Team Liquid стали першими фіналістами BLAST Premier: World Final 2022

Після не простого матчу Team Liquid стали першими фіналістами BLAST Premier: World Final 2022. Американська команда подолала OG після поразки на першій карті.

Михайло Nisha Янковський доповнив склад Team Liquid на наступний сезон DPC

Зірковий гравець Team Secret Михайло Nisha Янковський, який кілька днів тому несподівано залишив титуловану команду, знайшов нову домівку.

Team Liquid підписали у свій склад з VALORANT двох росіян з Gambit

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.