Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розпочалася Play-in стадія всеукраїнського турніру RoG Winter Cup 2022 з CS:GO 5х5. На цьому етапі зустрічається 16 колективів, що вийшли з чотирьох відкритих кваліфікацій. Команди борються за призовий фонд у розмірі 40 000 гривень, причому без призів не залишиться жодна команда.

Два найкращі колективи, які вийдуть у фінал Play-in, отримають можливість зіграти у Play-off проти професійних команд NAVI Juneor та B8. У Play-off буде розіграно ще 60 000 гривень

Окрім цього ASUS ROG перерахує 50 000 гривень у фонд Президента України Володимира Зеленського United 24

Пряма трансляція

На відміну від попередніх турнірів RoG Winter Cup 2022 буде проходити не за один день, частина ігор відбудеться завтра через відключення електроенергії, але українців ніщо не зупинить у прагненні змагатися та перемагати! 

Сітка RoG Winter Cup 2022 Play-in та Play-off

Play-off турніру відбудеться 24 грудня (субота). Більше інформації про RoG Winter Cup 2022 ви можете знайти на сторінці турніру.

КУБОК ТУРНІРУ

Чемпіони турніру окрім призового фонду отримають унікальний кубок! 

ОРГАНІЗАТОРИ ТУРНІРУ:

ASUS_logo-ISOI_13_UA

Будучи всесвітньо відомим виробником найкращих материнських плат, ПК, моніторів, відеокарт та маршрутизаторів, компанія ASUS прагне світового лідерства у сфері інноваційних технологій. Беззастережно дотримуючись девізу «У пошуках неймовірного», понад 5000 першокласних інженерів-розробників у штаті компанії працюють над створенням «розумних» технологій майбутнього, які приносять комфорт та радість кожному користувачеві. У 2019 році компанія ASUS здобула кілька тисяч престижних міжнародних нагород, увійшла до рейтингу найбільш шанованих компаній світу за версією журналу Forbes, до сотні провідних міжнародних технологічних компаній за версією інформаційно-аналітичного агентства Thomson Reuters і до числа компаній, що викликають найбільше захоплення, за версією видання Fortune.

 

ROG_pantone186C

Republic of Gamers (ROG) – суббренд компанії ASUS, під яким випускаються найкращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році і на сьогодні пропонує лінійку різноманітних інноваційних продуктів, відомих своєю якістю та продуктивністю, включаючи материнські плати, відеокарти, ноутбуки, настільні ПК, монітори, аудіообладнання, маршрутизатори та периферійні пристрої. ROG також бере участь та спонсорує найбільші кіберспортивні змагання.

Пристрої лінійки ROG встановили безліч рекордів у сфері оверклокінгу в різних країнах і залишаються надійним та визнаним вибором геймерів та ентузіастів у всьому світі. Дізнатися більше можна на сайті rog.asus.com.


Gameinside.ua — головний кіберспортивний портал України та найстаріший український турнірний оператор, який організує турніри з 2002 року. На сайті ви знайдете найважливіші новини кіберспорту, анонси турнірів, цікаві інтерв’ю, статті, фотографії та репортажі. Першочергова увага приділяється українському кіберспорту.

* Призовий фонд виплачується командам протягом 60 днів після закінчення суперфіналу турніру.

Материалы по теме

Lazer Cats стали чемпіонами ROG SUMMER CUP 2023, обігравши у фіналі NAVI Junior. Підсумки турніру

Український клуб Lazer Cats став першим двократним чемпіоном всеукраїнського турніру ROG CUP. У фіналі ROG SUMMER CUP 2023 Лазерні Коти неочікувано легко впоралися з NAVI Junior.

Відкрито реєстрацію на турнір ROG SUMMER CUP 2023 з CS:GO 5×5 з призовим фондом 150 тисяч гривень

Republic of Gamers оголошують про старт ROG SUMMER CUP 2023 з CS:GO 5×5. Турнір продовжить серію регулярних турнірів ROG CUP і стане останнім турніром серії, який проходитиме по версії CS:GO. Третина призового фонду турніру піде на підтримку нашої країни у складні часи боротьби з агресором. 

Новостворена команда Lazer Cats перемогла NAVI Junior у фіналі всеукраїнського турніру ROG Winter Cup 2022

Після перенесення фіналу на 2023 рік, яке відбулося через постійні обстріли країни-терориста та через відключення електроенергії, нарешті завершився великий всеукраїнський турнір з CS:GO ROG Winter Cup 2022.