Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після перенесення фіналу на 2023 рік, яке відбулося через постійні обстріли країни-терориста та через відключення електроенергії, нарешті завершився великий всеукраїнський турнір з CS:GO ROG Winter Cup 2022.

Фіналу турніру передували чотири відкриті кваліфікації, на яких визначилися 16 команд, що пройшли до стадії Play-in. На цьому етапі найкращі любительські команди України розіграли між собою призовий фонд у розмірі 40 тисяч гривень і право зіграти фінал проти професійної команди NAVI Junior.

У фінальній частині турніру розігрувалося ще 60 тисяч гривень, також 50 тисяч гривень компанія ASUS передала у фонд United24 для допомоги Україні.

У гранд фіналі турніру, який проходив на HLTV, переможці минулого ROG Cup NAVI Junior зустрілися з командою Lazer Cats. Матч вийшов напруженим, тривав всі три карти і завершився перемогою Лазерних Котів. 

Першою картою фіналу став пік Котів нова карта Anubis. За сторону захисту Lazer Cats повністю домінували, спростовуючи прогнози букмекерів, проте після зміни сторін NAVI Junior взяли п’ять раундів поспіль і зрівняли рахунок. Такий перфоменс привів до тями команду-претендента і вони змогли дотиснути на своєму піку, перемігши з рахунком 16-12. 

На улюбленому Mіражі NAVI Junior розпочали як у себе вдома. Академка  NAVI повністю захопила ініціативу і все казало про те, що боротьби не буде, проте Lazer Cats змогли повернутися і навіть виграти сторону 8-7.  Після переходу за сильну сторону NAVI Junior знову перехопили ініціативу і скоро повели 13-8. Невеликий камбек на 3 раунди на деякий час повернув Котів у гру, але лише для того, щоб рахунок не виглядав розгромним. 16-11 і матч перейшов на вирішальну третю карту. 

На Ancient Коти виграли ножі і обрали сторону захисту. Карта розпочалася з повного провалу академки NAVI і після 15 раундів першої сторони стало зрозумілим, що їм буде дуже складно виграти цю зустріч, бо рахунок 12-3 виглядав надто загрозливим. Тим не менш другу сторону чорно-жовті стартували з перемоги у трьох раундах поспіль, далі боротьба точилася зі змінним успіхом, проте скоро стало очевидним, що Lazer Cats вже не відпустять цю гру. На вирішальній карті Коти перемогли з впевненим рахунком 16-9, забравши головний приз і кубок чемпіонів ROG Winter Cup 2022.

Статистика гри

Найкращим гравцем фіналу став 15-ти річний вундеркінд Lazer Cats Денис Burmylov Бурага, який зіграв свій перший матч на HLTV. 

Молодий снайпер зробив найбільше кілів (69), наносив найбільше урону (95,2), зробив 39 вбивств з AWP і зробив найбільше перших вбивств (14). Також гравець оформив чудовий рейтинг 1,29 за три карти.

Коментар Burmylov для Gameinside: 

Пару слів з приводу сьогоднішньої гри проти команди NAVI Junior. З самого початку ми розуміли, що гра буде не з легких, тому що проти нас грає команда, яка тренується і грає разом вже не один місяць, а у нас абсолютно новий склад і ми на цьому етапі не встигли зігратися, як команда. Але ми змогли показати дуже хороший результат у першому турнірі для нашого ростера, я впевнений, що одна з причин нашої сьогоднішньої перемоги це те, що кожен у команді впевнений один в одному, через це ми заходимо в гру з бойовим настроєм і готові перемагати будь-кого суперника, який грає проти нас.

Більше інформації про ROG Winter Cup 2022.

Материалы по теме

Знайомимося з Lazer Cats! Відео з буткемпу молодої перспективної української команди

0

Вийшло відео про молоду і перспективну українську команду Lazer Cats. Проект Кацапське Інферно відвідав буткемп команди у Києві, поспілкувався з гравцями і розповів про те, як молоді хлопці долають труднощі і йдуть до своєї мети.

Кілька українських команд вийшли у вирішальний день першої відкритої кваліфікацій на BLAST Paris Major

0

Кілька українських колективів змогли пробитися у другий день першої відкритої кваліфікації на RMR до BLAST Paris Major. Команди пройшли у 1/32 турніру і грають свої матчі на HLTV.

Оновився рейтинг HLTV, в ньому побільшало на одну українську команду

0

HLTV вперше в цьому році оновили рейтинг найкращих команд світу з CS:GO. Через відсутність великих турнірів ситуація на перших шпальтах рейтингу майже не змінилася, лише команда Outsiders втратила три позиції через заміну гравця у складі.