Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні стартує Play-off наймедійнішого проекту цього літа в українському кіберспорті – ECO МедіаЛіга. Протягом тижня триватимуть ігри основної стадії, у суботу відбудуться півфінали турніру, а у неділю буде зіграно матчі за перше та третє місця, а також шоу-матч із запрошеними зірками.

В основну частину змагань вийшли 8 колективів, які розподілені по сітці в залежності від місця, яке вони вибороли на груповій стадії.  Переможці груп потрапили одразу до півфіналів, команди, що зайняли 2 місця, розпочнуть з чвертьфіналів. Всім іншим доведеться грати на вибування з першого раунду. 

Всі матчі Play-off проходять у форматі BO3. Якщо команда програє, то вилітає з турніру. 

Вже сьогодні відбудеться два дуже цікавих поєдинку. О 16:00 команда друзів Сімпла в якій грає FiX та Iceberg зіграє проти команди pro100, за яку грають Zeus та Kane. На одній з ігор найкращий гравець світу навіть сидів на слоті тренера, тож команда прагне перемоги. З іншого боку переможці Мейджора Zeus та Kane підсилені молодими гравцями просто так не віддадуть цю гру. 

Трансляція турніру

Коментує турнір прямо із студії легенда українського кіберспорту Юрій Strike Терещенко

О 18.30 зустрінеться два не менш цікавих колективи. Команда скандального Ink-mate гратиме проти DRG Bobry, в складі яких грає аж три професійні кіберспортсмени в тому числі головний фрагер команди B8 капітан куртка. В команді Інкмейта немає жодного гравця з HLTV, але вона чомусь є фаворитом. А от у Бобрів аж три гравці з профілями, але вони програли майже всі ігри в групі. 

Цікавості лізі додає і той факт, що партнер турніру приймає ставки на матчі і іноді трейдери ставлять ну дуже не справедливі коефіцієнти, на яких можна зірвати куш. 

Материалы по теме

МОК вступає в нову еру, створивши Олімпійські ігри з кіберспорту. Перші Ігри відбудуться в 2025 році в Саудівській Аравії

Сьогодні історичний день для кіберспорту. Від появи перших змагань з комп’ютерних ігор головним екзистенційним питанням нашої індустрії було питання, чи є кіберспорт справжнім спортом?

NAVI очолили світовий рейтинг з CS2. Ось чому це лідерство знакове за багатьма параметрами

0

Після перемоги на Esports World Cup 2024 NAVI очолили світовий рейтинг за версією HLTV. Навіть попри перемогу на Мейджорі, клуб не зміг піднятися на найвищу сходинку і тому це перше місце є знаковим за багатьма ознаками.

NAVI стали переможцями Esports World Cup 2024, розгромивши в фіналі G2

NAVI розгромили G2 у фіналі Esports World Cup 2024 і стали чинними Чемпіонами світу, вигравши перший великий турнір другого сезону 2024 року. Таким чином команда, в яку мало хто вірив після виходу s1mple на відпочинок, виграла вже два топових турніри, продемонструвавши якісно інший командний рівень CS.

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.