Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В авторитетному виданні Blomberg вийшла стаття про те, що Savvy, що повністю належить Фонду державних інвестицій Саудівської Аравії, припиняє подальші великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на інвестиціях в мобільні ігри. 

У 2022 році Savvy оголосила про наміри інвестувати в ігри і кіберспорт 38 мільярдів доларів США, щоб допомогти перетворити залежну від нафти країну на центр індустрії відеоігор. Відтоді компанія вже інвестувала 8,3 мільярда доларів.

Компанія витратила понад 1,5 мільярда доларів лише на придбання ESL та Faceit, щоб об’єднати їх в монополіста ESL Faceit Group – компанію, яка цього літа буде проводити Чемпіонат світу з кіберспорту в Саудівській Аравії з рекордним призовим фондом у 60 мільйонів доларів.

У лютому ESL Faceit звільнила 15% свого персоналу, схоже саудити нарешті почали рахувати гроші.

Переорієнтація з кіберспорту на мобільні ігри відбудеться насамперед через неймовірний успіх мобільної гри Monopoly Go, розробника якої фірму Scopely було придбано арабамы рік тому за 4,9 мільярди доларів. З того часу лише ця мобільна гра принесла інвесторам 2 мільярди прибутку на відміну від кіберспорту, який все ще складно піддається монетизації. 

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.