Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналітичний сервіс Gamalytic розповів купу цікавих фактів про ігри у Steam. Цікаво, в на платформі продаються десятки тисяч ігор, але більша частина з них не заробила навіть 1 тисячу доларів. Водночас є ігри, які заробили мільярди. 

Ключові моменти ринку ігор Steam:

 • У Steam понад 71 тисяча ігор (станом на 2023 рік).
 • Понад 50% усіх ігор Steam ніколи не заробляли більше 1000 доларів США.
 • 58% усіх ігор Steam було випущено за останні 3 роки (в середньому 40 ігор випускалося кожен день у цьому році).
 • Якщо взяти до уваги лише ігри, випущені за останні 3 роки,  50% із них не принесли більше 500 доларів. Це менше 300 доларів після зборів і податків Steam.
  • Однак, якщо виключити повністю безкоштовні ігри, які не приносять грошей,  середній дохід буде ближче до 700 доларів США.
  • Якщо ми спробуємо виключити суперпрості та дешеві ігри, дивлячись лише на ігри ціною понад 5 доларів США,  середнє значення буде ближче до 4000 доларів США.
  • Якщо ми далі виключимо всі ігри до 10 доларів,  середнє значення становитиме 17 тисяч доларів! 
 • Топ-5% все ще заробляють понад 200 тисяч доларів.
 • Більше 70% усіх ігор, випущених за останні роки, можна класифікувати як «проекти-хобі», які не підтримуються жодним видавцем відеоігор.
 • Кількість ігор, які приносять понад 10 тисяч доларів, щороку зростає.
 • Понад 55% усіх ігор Steam коштують менше 5 доларів. Більше того, 77% ігор коштують менше 10 доларів, і лише близько 5% усіх ігор Steam коштують більше 20 доларів.
 • Гравці на ПК віддають перевагу глибоким, складним іграм. Ось чому такі жанри, як 4X, менеджмент і ремесло виживання, як правило, успішні.

Підсумовуючи, більшість ігор Steam не приносять значних прибутків, але ринок ігор Steam залишається здоровим і продовжує зростати.

Материалы по теме

Стало відомо, які видавці заробляють найбільше на Steam

Аналітичний сервіс Gamalytic опублікував рейтинг видавців, які найбільше заробили на платформі Steam. Очікувано перше місце посіли самі розробники Steam компанія Valve, їх сукупний дохід склав 8,6 мільярдів доларів. Загалом до списку видавців, які заробили понад мільярд доларів в Steam увійшло 9 компаній.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.

Steam виповнилося 20 років. Колись платформу вважали злом і масово підписували петиції для її закриття

Найвідомішому у світі ігровому сервісу Steam виповнилося 20 років. Колись в еру ігор на CD запуск Steam виглядав чимось фантастичним і не маючим сенсу. Більше того користувачі ігор Valve свого часу образилися на компанію за спроби прив’язати їх до інтернету, бо тоді це здавалося цифровим рабством.