Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ще два росіянина попросили прибрати російські прапори на Liquipedia, бо не підтримують війну Росії проти України. Тепер вони будуть виступати під нейтральним прапором.

Триколор на білий прапор змінив гравець Єгор Ark Жаботинський, який виступає в лізі Північної Америки за команду Wildcard Gaming. Також від російського прапора відмовився гравець Роман Otaker Алліулов, який представляє Into The Breach

Нагадаємо, що два місяці тому Liquipedia ввела для росіян можливість відмовитися від російського прапора, якщо вони не підтримують війну в Україні. З того часу від триколору відмовилися всі гравці NAVI, проте окрім них росіян, що вирішили змінити прапор можна перерахувати ледь не на пальцях однієї руки. 

Гравці таких відомих клубів, як Team Spirit чи HellRaisers хоч і намагалися відмежуватися від війни, але за два місяці так і не змінили прапори, щоб показати своє ставлення до війни. 

Читайте також: Blizzard підтвердили, що Diablo IV буде неможливо купити на акаунти, зареєстровані в Росії та Білорусі

Материалы по теме

Liquipedia назвала найпопулярніші команди та гравців в Dota 2 і росіян там більше, ніж гравців будь якої іншої країни

0

Liquipedia назвала найпопулярніші команди і гравців в Dota 2 у 2023 році. Рейтинг базується на відвідуваннях сторінок у найбільшій енциклопедії кіберспорту у світі.

Український клуб і український гравець були найпопулярнішими на Liquipedia в розділі Counter-Strike у 2023 році

0

Енциклопедія кіберспорту Liquipedia поділилася цікавою статистикою в різних дисциплінах. В Counter-Strike Україна виграла два перших місця з двох.

Liquipedia більше не буде змінювати прапори росіян та білорусів на нейтральні. Заява організації

Liquioedia більше не буде змінювати прапори на нейтральні через зловживання цим статусом. Завдяки відмові від російського прапора деякі росіяни змогли потрапити на ряд турнірів, також виникла низка конфліктів.