Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Портал DTF повідомив, що довгоочікувана Diablo IV не буде доступна в облікових записах, зареєстрованих в Росії та Білорусі. Цю інформацію підтвердили в Blizzard на запит журналістів порталу.

Blizzard також нагадали, що вони пішли з Росії та Білорусі на початку 2022 року. 

Перевірка виявила, що гру можна подарувати з закордонного акаунта, проте поки невідомо, чи буде вона працювати. Дізнатися це вдасться тільки після виходу гри, який заплановано на 6 червня 2023 року. 

Читайте також: Riot оголосили дати та місце проведення VCT LOCK//IN Brazil — наймасштабнішого турніру в історії VALORANT

Материалы по теме

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України закликав не допускати російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань

0

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України — КФВС МОН України направив листи про недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Team Spirit, яка на початку повномасштабної війни виїхала з Росії і намагалася завуальовано позиціювати себе, як так звану сербську організацію, підписала російського спонсора фінтех-компанію Yandex.

Ілля Lil Іллюк хайпонув на стрімі, вдягнувши форму ЗСУ і увімкнувши звуки вибухів на задньому плані

Найскандальніший дотер Східної Європи, який за свою кар’єру встиг пограти і за українців NAVI і за росіян Virtus.pro, а останнім часом не може знайти команду через свою епатажну поведінку, вирішив нагадати про себе і хайпонути.

Україна планує бойкотувати Олімпіаду в Парижі, якщо на неї допустять росіян навіть під нейтральним прапором. В кіберспорті українці і росіяни продовжують грати в одній команді

На тлі намагань МОК (Міжнародний Олімпійський Комітет) повернути росіянам можливість змагатися на міжнародних турнірах, українські офіційні кола висловили своє обурення.