Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній гравець NAVI, українець, про правильну позицію якого неодноразово казали в команді чорно-жовтих, дійсно перейшов на темну сторону, приєднавшись до російської команди Darkside. Володимир Noone Міненко не тільки приєднався до росіян під час війни, а і буде брати участь у лізі від російського букмекера, який пов’язаний з людьми з уряду країни-терориста.

Гравець виступить за команду Darkside на лізі BetBoom Universe: Episode I – Comics Zone, де буде розіграно 100 тисяч доларів США. Ця ліга прийшла на зміну популярній лізі D2CL, участь в якій стала ганебною після початку повномасштабної війни в Україні, бо її організатором виступає холдинг путінського олігарха Алішера Усманова. 

Окрім Darkside в лізі спонсорів тероризму братимуть участь HellRaisers, Team Spirit, Virtus.pro, Nemiga та навіть ряд іноземних команд, в тому числі чемпіони TI11 Tundra Esports. Прикро, але в цьому ганебному турнірі, організованому на криваві гроші олігархів, беруть участь і чисельні українські колаборанти: Yatoro та Mira (Spirit), Noon (Darkside), dark (X3), Kidaro (Into The Breach) та kaori (Ooredoo Thunders).

Через майже рік після початку повномасштабної війни величезна кількість українців продовжує ганьбити свою країну і український кіберспорт, граючи разом з росіянами. 

Читайте також: 178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Материалы по теме

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.

В Росії влаштували полювання на кіберспортсменів, які підтримали Україну. Під роздачу потрапили Noone і Solo

0

Схоже українському дотеру Noone не вдасться всидіти на двох стільцях – грати в спонсорованій росіянами команді і одночасно бути патріотом України. На одному з найбільших Z-телеграм-каналів підняли питання щодо того, що українець, який обіцяв віддавати частину зарплати на ЗСУ, грає в команді, яку спонсорує російський букмекер PARI.