Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що вже сьогодні розпочинаються європейські відбіркові ігри для виходу у фінальну стадію Чемпіонату світу за версією IESF в дисципліні CS:GO.

Гравці збірної України о 20:00 зустрінуться зі збірною командою Ізраїлю. Цього року в дисципліні CS:GO нашу країну представляють:

Ярослав “byr9” Буряк
Кирило “s4ltovsk1yy” Литвинов
Владислав “Kvem” Король
Артем “kensizor” Капран
Олексій “Topa” Топчієнко
Олександр “kL1o” Захарчук

Тренер: Роман “WOLF” Михайленко

Трансляцію матчів збірної України можна буде подивитись на каналі
twitch.tv/iklagg

Трансляція інших матчів англійською буде проводитись на каналі
twitch.tv/iesf_csgo

Як бачимо, збірну команду представляє цілком склад клубу IKLA, що викликало нерозуміння з боку іншого українського клубу Monte. В Monte так прокоментували цю ситуацію: 

Чомусь раніше не було проблемою збирати склад з найкращих українців зі всіх команд. А зараз вирішили взяти лише одну команду.

В будь-якому разі бажаємо команді ІКЛА гідно представити Україну. Але сама ситуація дивна.

Минулого року на подібному турнірі країну представляли гравці колишнього складу Akuma. У фінальній стадії Чемпіонату Європи наша команда посіла друге місце. Через запрошення на Чемпіонат світу росіян пізніше українці відмовилися там грати і бойкотували турнір. 

Чому цього року не проводилися відбіркові в збірну і чому Україну представляють саме IKLA наразі невідомо. 

Материалы по теме

Обидва склади клубу IKLA перейшли на CS2, намагаючись виграти час

0

Директор та співвласник українського клубу IKLA Максим Беднарський повідомив, що обидва склади клубу перейшли на CS2. Команди мають власний сервер на якому тренуються одна з одною, а також грають праки з іншими командами з TOP-100 рейтингу HLTV.

ВІДЕО: про скандали IESF та їх зв’язки з Росією

0

Ми неодноразово писали про чисельні зашквари всесвітньої федерації кіберспорту, але ви могли щось пропустити. Якщо так, то на каналі Кацапського Інферно з’явилося відео з якого ви можете дізнатися про корупцію в IESF, зв’язки керівників з Росією і розбан на турнірах росіян.

Чемпіонат Світу IESF зібрав топові перегляди у Mobile Legends і провалився у всіх інших дисциплінах

Чемпіонат Світу IESF став ТІР-1 турніром, але тільки в одній дисципліні. В грі Mobile Legends чемпіонат зібрав вражаючу кількість глядачів, а от в інших дисциплінах показав рівень тір-3 турнірів.

Саудівська Аравія прийматиме наступний Чемпіонат Світу IESF — це гарантує турніру всесвітню популярність

Саудівська Аравія продовжує монополізувати кіберспорт. Після грандіозного фестивалю Gamers8, на якому було розіграно цього року 45 мільйонів доларів США, саудити в наступному році проведуть не тільки Gamers8, а і Чемпіонат Світу IESF.