Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що вже сьогодні розпочинаються європейські відбіркові ігри для виходу у фінальну стадію Чемпіонату світу за версією IESF в дисципліні CS:GO.

Гравці збірної України о 20:00 зустрінуться зі збірною командою Ізраїлю. Цього року в дисципліні CS:GO нашу країну представляють:

Ярослав “byr9” Буряк
Кирило “s4ltovsk1yy” Литвинов
Владислав “Kvem” Король
Артем “kensizor” Капран
Олексій “Topa” Топчієнко
Олександр “kL1o” Захарчук

Тренер: Роман “WOLF” Михайленко

Трансляцію матчів збірної України можна буде подивитись на каналі
twitch.tv/iklagg

Трансляція інших матчів англійською буде проводитись на каналі
twitch.tv/iesf_csgo

Як бачимо, збірну команду представляє цілком склад клубу IKLA, що викликало нерозуміння з боку іншого українського клубу Monte. В Monte так прокоментували цю ситуацію: 

Чомусь раніше не було проблемою збирати склад з найкращих українців зі всіх команд. А зараз вирішили взяти лише одну команду.

В будь-якому разі бажаємо команді ІКЛА гідно представити Україну. Але сама ситуація дивна.

Минулого року на подібному турнірі країну представляли гравці колишнього складу Akuma. У фінальній стадії Чемпіонату Європи наша команда посіла друге місце. Через запрошення на Чемпіонат світу росіян пізніше українці відмовилися там грати і бойкотували турнір. 

Чому цього року не проводилися відбіркові в збірну і чому Україну представляють саме IKLA наразі невідомо. 

Материалы по теме

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

Колишній тренер IKLA шукає інвесторів або роботу в Європі чи Америці

0

Колишній тренер українського клубу IKLA і аналітик студії Maincast Роман WOLF Михайленко повідомив, що шукає роботу в Європі чи Америці на посаді тренера чи аналітика, а також готовий зібрати команду для інвесторів.

Monte виграли українскі відбіркові з Dota 2 від федерації UESF і гратимуть на європейських відбіркових за путівку на Чемпіонат Світу

0

Dota 2 склад українського клубу Monte став переможцем українських кваліфікацій від Федерації кіберспорту України на Чемпіонат світу національних збірних, який відбудеться в Саудівській Аравії.