Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

У відео з назвою «СПОВІДЬ БУМИЧА: ПРО ДРУЖИНУ, КІК З НАВИ І ГРОШІ!» можна знайти купу сексизму, інфантилізму і взагалі дізнатися про те, про що ми казали з самого початку — Бумич не тільки знав про те, чим займалася його дружина, коли робив їй пропозицію руки та серця, а й познайомився з Анжелікою, викликавши її, як повію.

Фактично відео, яке було зроблено для відбілювання репутації Бумича, та сприяння відновленню його кар’єри, ставить хрест на його кар’єрі і от чому: 

— Гравець зізнається, що відверто брехав своїм фанатам,  він знав про минуле дружини, але разом з нею погрожував ЗМІ й розповідав про те, що вона не винна. 
— Гравець зізнався у власній аморальності, публічно підтвердивши, що не раз користувався послугами інших повій.
— В інтерв’ю разом з Райзом він не раз допускає сексистські висловлювання.
— Він зізнається, що сам постійно шантажував дружину погрозами розійтися. 
— Він ухилився і нормально не розповів про ситуацію з наркотиками.
— Гравець так і не зрозумів, що не Ліка, а він сам є «репутаційним ризиком» для NAVI та для будь-якої команди. З NAVI його звільнили не через Анжеліку, а через його поведінку, на місці Анжеліки могла бути будь-яка інша повія. 

Ми не будемо детально розбирати інтерв’ю з Кирилом Михайловим, бо воно жалюгідне та вже не має відношення до кіберспорту, через те, що тепер Бумич у кіберспорті ніхто.

Колишній перспективний гравець, та чемпіон Мейджора через свої неадекватні вчинки перетворився на фріка, інтерес до якого підтримується не завдяки його грі, а завдяки черговим виткам скандалу з колишньою коханою. 

Впевнено можемо прогнозувати, що кіберспортивну кар’єру гравця на топовому рівні завершено раз і назавжди. 

Дивитися інтерв’ю з Бумичем

 

Читайте також про те, як NAVI виграли великий престижний турнір без «незамінного» капітана, чим підтвердили, що Бумич не був такою важливою частиною команди. 

Материалы по теме

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.