Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

У відео з назвою «СПОВІДЬ БУМИЧА: ПРО ДРУЖИНУ, КІК З НАВИ І ГРОШІ!» можна знайти купу сексизму, інфантилізму і взагалі дізнатися про те, про що ми казали з самого початку — Бумич не тільки знав про те, чим займалася його дружина, коли робив їй пропозицію руки та серця, а й познайомився з Анжелікою, викликавши її, як повію.

Фактично відео, яке було зроблено для відбілювання репутації Бумича, та сприяння відновленню його кар’єри, ставить хрест на його кар’єрі і от чому: 

— Гравець зізнається, що відверто брехав своїм фанатам,  він знав про минуле дружини, але разом з нею погрожував ЗМІ й розповідав про те, що вона не винна. 
— Гравець зізнався у власній аморальності, публічно підтвердивши, що не раз користувався послугами інших повій.
— В інтерв’ю разом з Райзом він не раз допускає сексистські висловлювання.
— Він зізнається, що сам постійно шантажував дружину погрозами розійтися. 
— Він ухилився і нормально не розповів про ситуацію з наркотиками.
— Гравець так і не зрозумів, що не Ліка, а він сам є «репутаційним ризиком» для NAVI та для будь-якої команди. З NAVI його звільнили не через Анжеліку, а через його поведінку, на місці Анжеліки могла бути будь-яка інша повія. 

Ми не будемо детально розбирати інтерв’ю з Кирилом Михайловим, бо воно жалюгідне та вже не має відношення до кіберспорту, через те, що тепер Бумич у кіберспорті ніхто.

Колишній перспективний гравець, та чемпіон Мейджора через свої неадекватні вчинки перетворився на фріка, інтерес до якого підтримується не завдяки його грі, а завдяки черговим виткам скандалу з колишньою коханою. 

Впевнено можемо прогнозувати, що кіберспортивну кар’єру гравця на топовому рівні завершено раз і назавжди. 

Дивитися інтерв’ю з Бумичем

 

Читайте також про те, як NAVI виграли великий престижний турнір без «незамінного» капітана, чим підтвердили, що Бумич не був такою важливою частиною команди. 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

Скандал року у Dota 2! VALVE порахували бали DPC не за власними правилами і замість Outsiders запрошення на TI отримали fnatic

У світовому кіберспорті черговий скандал, причому цього разу його винуватцеми стали не гравці чи команди, а сама компанія VALVE, яка є правовласником двох провідних кіберспортивних дисциплін Dota 2 та CS:GO.