Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI, як і прогнозувалося більшістю аналітиків, буквально знищили Vitality у фіналі BLAST Premier Spring Final 2022. На першій карті, якою був mirage, народжені перемагати домінували від початку і до кінця. Vitality не мали жодного шансу і закінчили матч з 8 раундами в активі.

На своєму піку overpass європейський склад добре почав за атаку, взявши зі старту 4 раунди, проте потім NAVI повернули ініціативу у свої руки й взяли 11 раундів поспіль!

Після зміни сторін NAVI взяли пістолетний раунд, чим поставили хрест на шансах Vitality втікти від сухого рахунку по картах. Завершився розгром з рахунком 16-5. З 17 останніх раундів карти Vitality взяли лише 1 раунд. 

MVP матчу став Олександр s1mple Костилєв, який встановив рекорд всіх часів, він став першим гравцем в історії, який зібрав 20 медалей найкращого гравця турніру.

Слід зазначити, що в черговий раз було побито рекорд українськомовної трансляції, на піку її дивилося понад 29 тисяч глядачів лише на Twitch, у той час, як на youtube також проходила трансляція яку дивилися тисячі уболівальників.

 

Склад команд

Статистика матчу на mirage (16-8)

Статистика матчу на overpass (16-5)

MVP турніру

Фінальна сітка турніру

Фінальний розподіл призових місць

Цікаво

Українськомовна трансляція встановила черговий рекорд глядачів. Також, мабуть, вперше в історії співвідношення глядачів на російськомовній та українськомовній трансляціях було приблизно 1 до 4, раніше завжди російська мова домінувала у десятки разів.

Треба відзначити Віктора sdy Оруждева, справжнього патріота України, який єдиний з NAVI вийшов на нагородження з українським прапором, першим підняв кубок і у післяматчевому інтерв’ю сказав і про війну в Україні й про необхідність підтримки нашої держави.

Олександр s1mple Костилєв у черговий раз нічого не сказав про війну, проте знайшов можливість поздоровити з Днем Народження свою дівчину, громадянку Російської Федерації.

Материалы по теме

Asus та Artline за підтримки NAVI зібрали більше мільйона гривен для допомоги України

Український офіс ASUS та вітчизняний збиральник ПК компанія  Artline за підтримки клубу NAVI провели благодійну лотерею, де розігрували потужний ПК у патріотичному дизайні та інші призи.

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.