Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI, як і прогнозувалося більшістю аналітиків, буквально знищили Vitality у фіналі BLAST Premier Spring Final 2022. На першій карті, якою був mirage, народжені перемагати домінували від початку і до кінця. Vitality не мали жодного шансу і закінчили матч з 8 раундами в активі.

На своєму піку overpass європейський склад добре почав за атаку, взявши зі старту 4 раунди, проте потім NAVI повернули ініціативу у свої руки й взяли 11 раундів поспіль!

Після зміни сторін NAVI взяли пістолетний раунд, чим поставили хрест на шансах Vitality втікти від сухого рахунку по картах. Завершився розгром з рахунком 16-5. З 17 останніх раундів карти Vitality взяли лише 1 раунд. 

MVP матчу став Олександр s1mple Костилєв, який встановив рекорд всіх часів, він став першим гравцем в історії, який зібрав 20 медалей найкращого гравця турніру.

Слід зазначити, що в черговий раз було побито рекорд українськомовної трансляції, на піку її дивилося понад 29 тисяч глядачів лише на Twitch, у той час, як на youtube також проходила трансляція яку дивилися тисячі уболівальників.

 

Склад команд

Статистика матчу на mirage (16-8)

Статистика матчу на overpass (16-5)

MVP турніру

Фінальна сітка турніру

Фінальний розподіл призових місць

Цікаво

Українськомовна трансляція встановила черговий рекорд глядачів. Також, мабуть, вперше в історії співвідношення глядачів на російськомовній та українськомовній трансляціях було приблизно 1 до 4, раніше завжди російська мова домінувала у десятки разів.

Треба відзначити Віктора sdy Оруждева, справжнього патріота України, який єдиний з NAVI вийшов на нагородження з українським прапором, першим підняв кубок і у післяматчевому інтерв’ю сказав і про війну в Україні й про необхідність підтримки нашої держави.

Олександр s1mple Костилєв у черговий раз нічого не сказав про війну, проте знайшов можливість поздоровити з Днем Народження свою дівчину, громадянку Російської Федерації.

Материалы по теме

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

s1mple в черговий раз зганьбив Україну, просуваючи ідею СНД-кіберспорту. Гравець NAVI взяв участь у шоу-матч разом з росіянами

s1mple взяв участь у шоу-матчі разом з росіянами. Шоу-матч організували російськомовні стрімери та друзі Олександра Костилєва — росіянин Buster та українець Evelone. До речі обидва, включаючи Evelone, не робили жодних адекватних заяв щодо війни в Україні.