Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало відомо, чому Україну на відбіркових до Чемпіонату світу IESF представляє саме команда IKLA. Ми зв’язалися з CEO Федерації кіберспорту України UESF Антоном Маркеловим і з’ясували деталі.

До складу збірної України входили українці з трьох провідних українських клубів Monte, B8 та IKLA. Нажаль, після того, як команди B8 та Monte не змогли вчасно повернутися в країну після виступу на RMR та Мейджорі, наказом Міністерства молоді та спорту їх було виключено зі збірної України. 

В результаті в збірній залишилися тільки гравці клубу IKLA. Фактично це означає, що тільки вони можуть брати участь у відбіркових і представляти Україну на міжнародній арені на офіційних змаганнях. 

Також стає остаточно зрозуміло, що B8 та Monte втратили шанс офіційно виїжджати на міжнародні змагання за допомогою Федерації кіберспорту України через дозвіл Міністерства молоді та спорту України. 

З іншого боку зрозуміло, що не всім кіберспортсменам перекрито виїзд на змагання. Потенційно поїхати за кордон ще можуть гравці, які не порушували наказ Мінспорту. 

Материалы по теме

Український виробник девайсів для геймерів і кіберспортсменів бренд HATOR став партнером кіберспортивного клубу Monte

0

Український кіберспортивний клуб Monte підписав провідного українського виробника девайсів для геймерів та кіберспортсменів. MONTE і HATOR будуть працювати в напряму просування якісних геймерських крісел української марки.

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

Monte оголосили про створення молодіжного складу з CS:GO і влаштували конкурс на його назву

0

Український клуб Monte офіційно оголосив про створення академічного складу. Команда не планує збирати заявки і шукати молоді таланти через анкетування, як це робили NAVI, а збере склад самостійно і оголосить його найближчим часом.

Monte обіграли mibr з принизливим рахунком і вийшли в Play-off ESL Pro League S18

0

Monte не просто обіграли mibr, вони розтрощили суперника з абсолютно ультимативним рахунком, який не залишив жодних питань щодо того, хто гідний путівки в Play-off EPL.