Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився BLAST Premier Spring Final 2022 і завдяки esportscharts ми можемо підбити статистику перегляду події різними мовами, а також визначити найпопулярніші команди турніру.

На піку турнір зібрав 759 тисяч глядачів, а в середньому одночасно ігри дивилося понад 282 тисячі уболівальників. Сумарна кількість переглядів сягнула більше ніж 22 мільйони. 

Для порівняння Мейджор в Антверпені дивилося на піку понад 2 мільйона 100 тисяч глядачів, а середній показник глядачів був на рівні 596 тисяч, але там грали команди з усього світу і дуже багато глядачів додавала Бразилія.

Загальна статистика турніру

Статистика переглядів Українською мовою

На піку фінальний матч українською дивилося понад 33 тисячі глядачів. Тут враховані всі платформи, а саме Twitch та Youtube. 

Статистика переглядів Англійською мовою

Англійською фінал на піку дивилося у десятеро більше, ніж українською і це відмінний показник.

Статистика переглядів Російською мовою

Російською на піку трансляцію дивилося майже у 6 разів більше глядачів, ніж українською і це теж гарний показник, бо потенційно російськомовних глядачів більше завдяки багатьом країнам колишнього Радянського Союзу.

Найбільш популярні команди

NAVI традиційно були командою, яка збирає найбільшу кількість глядачів. 

Загалом турнір зібрав набагато менше глядачів, ніж Мейджор, але значно перевершив нещодавні IEM Dallas 2022 та особливо Pinaccle Cup. 

Читайте також про результати BLAST Premier Spring Final 2022 та дивіться момент підняття кубка новим гравцем NAVI Віктором sdy Оруджевим.

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.