Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один з найпотужніших кіберспортивних клубів світу Team SoloMid повідомив про те, що повертається у CS:GO. Клуб обіцяє стартувати з нового сезону, який розпочнеться у 2023 році.

Про це повідомив віце-президент організації Домінік Каллас. Останній раз клуб було представлено у CS:GO ще в далекому 2017 році. 

«Так, TSM повернеться до CS:GO у 2023 році», — сказав Каллас. «Я вважаю, що важливо повідомити, що ми не збираємося просто купити команду з першої п’ятірки. У мене є друге громадянство Німеччини, і я буду проводити багато часу в Європі, шукаючи таланти та співпрацюючи з місцевим GM, щоб допомогти створити склад команди та інфраструктуру, необхідну для її успіху. Ми вже почали обговорення з ESL та BLAST обговорення партнерства з TSM з CS:GO».

Нагадаємо, що колись за TSM грали легендарні гравці, яки досягли нереального успіху згодом під прапорами Astralis.

У 2015 за TSM грали dev1ce, karrigan, dupreeh, Xyp9x та cajunb. Після того, як у 2016 вони пішли в Astralis, клуб TSM зібрав склад з Північної Америки. 

Новина про повернення у CS:GO з’явилася на тлі відмови TSM у місці в франшизній лізі з VALORANT. Схоже, що не отримавши бажаного в грі від Riot TSM вирішили створити команду по іншому конкурентному шутеру. 

TMS — це команда з потужними ресурсами, тому після закінчення сезону нам слід очікувати низку великих трансферів, які можуть сколихнути весь європейський CS. 

Материалы по теме

TSM продали свій слот у професійній американський лізі по League of Legends

0

Один з найвідоміших американських клубів TSM продав свій слот в американській лізі з League of Legends іншому клубу Shopify. Джерела повідомляють, що ціна слоту склала 10 мільйонів доларів. Саме за таку сумо свого часу Riot продавали слоти у свої ліги, коли створювали франшизну систему змагань в LoL.

TSM перемогли на Чемпіонат Світу з Apex Legends, де чверть учасників складали американці

0

Перемогою американського клубу TSM завершився цьогорічний Чемпіонат Світу з Apex Legends. Загалом же в турнірі домінували американці, представники США виграли три з чотирьох перших місць.

Кіберспортивний клуб TSM повернувся у CS:GO з новим європейським складом

0

Один з найбільших світових клубів TSM повернувся в Counter-Strike з європейським складом. До нього увійшли всім відомі гравці, нажаль серед них опинився і один представник Росії.

TSM залишають лігу LCS. Команда переїде в інший регіон і шукає покупця на слот у лізі Північної Америки

Одна з найбільших кіберспортивних команд Америки після десятиліття гри залишає франшизну лігу з League of Legends. TSM оголосили про вихід з LCS і планують змінити регіон.  «Ми прийняли важке рішення розпочати процес переходу до іншого регіону вищого рівня», — сказав директор клубу Енді Дін. «Це може здатися неочікуваним, але, чесно кажучи, ми активно працювали над