Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Один з найпотужніших кіберспортивних клубів світу Team SoloMid повідомив про те, що повертається у CS:GO. Клуб обіцяє стартувати з нового сезону, який розпочнеться у 2023 році.

Про це повідомив віце-президент організації Домінік Каллас. Останній раз клуб було представлено у CS:GO ще в далекому 2017 році. 

«Так, TSM повернеться до CS:GO у 2023 році», — сказав Каллас. «Я вважаю, що важливо повідомити, що ми не збираємося просто купити команду з першої п’ятірки. У мене є друге громадянство Німеччини, і я буду проводити багато часу в Європі, шукаючи таланти та співпрацюючи з місцевим GM, щоб допомогти створити склад команди та інфраструктуру, необхідну для її успіху. Ми вже почали обговорення з ESL та BLAST обговорення партнерства з TSM з CS:GO».

Нагадаємо, що колись за TSM грали легендарні гравці, яки досягли нереального успіху згодом під прапорами Astralis.

У 2015 за TSM грали dev1ce, karrigan, dupreeh, Xyp9x та cajunb. Після того, як у 2016 вони пішли в Astralis, клуб TSM зібрав склад з Північної Америки. 

Новина про повернення у CS:GO з’явилася на тлі відмови TSM у місці в франшизній лізі з VALORANT. Схоже, що не отримавши бажаного в грі від Riot TSM вирішили створити команду по іншому конкурентному шутеру. 

TMS — це команда з потужними ресурсами, тому після закінчення сезону нам слід очікувати низку великих трансферів, які можуть сколихнути весь європейський CS. 

Материалы по теме

Клуб TSM звинувачують в дата майнінгу, завдяки чому команда знала, куди зміститься зона в Alex Legends та отримувала нечесну перевагу

В популярній кіберспортивній королівській битві Apex Legends стався потужний скандал. Провідну команду TSM, яка не раз вигравала Чемпіонати Світу, звинуватили у дата майнінгу, завдяки чому команда могла дізнаватися, куди в кінці гри зміститься зона.

Клуб TSM офіційно розійшовся зі збанкротілою криптовалютною біржею FTX. Це була найбільша колаборація у кіберспорті

Провідна американська кіберспортивна команда TSM офіційно повідомила про те, що припиняє співробітництво зі своїм головним спонсором криптовалютною біржею FTX.

Найбільший спонсор в кіберспорті на грані банкрутства — це може вплинути на спонсоровані кіберспортивні команди

Стало відомо, що потужна криптовалютна біржа FTX, яка у світі кіберспорту стала відома завдяки ряду дуже гучних анонсів з іменитими командами, знаходиться у скрутному фінансовому становищі.