Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Неочікувано для всіх Team Spirit оголосили про звільнення зірки команди снайпера Абдула degster Гасанова. За чутками, які опосередковано підтверджуються й у зверненні керівництва клубу, гравець не захотів піти на вимоги керівництва команди знаходитися мінімум 9 місяців на рік у Сербії.

Пізніше це підтвердив і сам гравець у своєму інстаграмі, посилаючись на те, що його дівчина живе у Москві і взагалі вони з нею не впевнені, зо хочуть перебиратися до Сербії на ПМЖ.

Також гравець відмітив, що його рішення жодним чином не пов’язане з його політичними поглядами. 

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни, Дракони дистанціювалися від Росії та перевезли клуб у Сербію, завдяки чому уникли будь-яких міжнародних санкцій.

Офіційна заява Team Spirit

Team Spirit повідомляє, що відсьогодні гравець нашої організації Абдул degster Гасанов виведений з активного ростера CS:GO і виставлений на трансфер.

Після мажору менеджмент та тренерський штаб провели з Абдулом переговори, внаслідок яких стало очевидно, що погляди сторін на організацію тренувального процесу та загалом на майбутнє команди кардинально розходяться. В результаті було прийнято рішення про негайне переміщення degster на лаву запасних.

Це не вперше, коли нас залишає помітний гравець, але, як і раніше, ми були готові до цього розвитку подій: шорт лист кандидатів на роль снайпера сформований, і вже скоро ми оголосимо про наш вибір.

Ми дякуємо Абдулу за безліч незабутніх моментів у футболці з драконом, він відмінний гравець, чиї виступи протягом півтора року допомагали нашому CS:GO складу перебувати серед найкращих команд світу. Всі в Team Spirit бажають йому успіху в майбутньому.

Микита Cheshir Чукалін, CEO Team Spirit:

Абдул дуже талановитий гравець, який за час гри в Spirit довів, що є одним із найкращих не лише у нашому регіоні, а й у всьому світі. Саме тому ухвалене нами рішення було настільки непростим. Однак, у нас є конкретний план розвитку проекту в дисципліні CS:GO і ми не будемо нехтувати ним навіть заради найталановитішого гравця. Нам не вдалося дійти порозуміння з Абдулом, у зв’язку з чим було ухвалено взаємне рішення про наше розставання. Ми розуміємо, який гравець нам потрібен і визначимося із заміною найближчим часом. Я дякую Абдулу за ці півтора роки роботи в нашому складі та бажаю йому удачі на його шляху.

Сергій hally Шаваєв, тренер CS:GO складу:

Хочу подякувати Абдулу за спільну роботу, за пів року ми досягли хороших результатів і побудували сильну команду. Радий, що ми мали використовувати його сильні сторони і, незважаючи на різні погляди на гру, завжди знаходити компроміс, який допомагав колективу прогресувати. Розлучення — це непросте рішення, яке прискорили неігрові фактори, але впевнений, що саме зараз є правильним часом для нього.

Для нас же зараз настає цікавий період: ми вибиратимемо снайпера, відштовхуючись від нашої ігрової структури; у пріоритеті буде упор на командну гру, а також вміння грати різноманітно.

Заява гравця в instagram

Читайте також про поточні результати виступів молодіжного складу Natus Vincere.

Материалы по теме

Team Spirit стали переможцями PGL Arlington Major

Команда Team Spirit, попри заяви більшості експертів у непереможності китайського колективу PSG.LGD, виграла у фінальному матчі PGL Arlington Major з рахунком 3-1 і стала переможцем останнього мейджору сезону.

Залишилось лише три команди — анонс фінального дня PGL Arlington Major

Сьогодні відбудеться два заключних матчі PGL Arlington Major. Також раніше вже визначилися 12 колективів, які точно потраплять на The International.  Фінальний день останнього перед TI Мейджору розпочнеться з фіналу нижньої сітки, де зустрінуться Team Spirit та Team Aster. Матч проходитиме до перемоги на двох картах з трьох.

V1lat емоційно відреагував на затримку виходу документалки True Sight. Трейлер фільму, який вийде 24 вересня

Valve повідомили, що традиційний фільм True Sight, цього разу про перемогу Team Spirit на The International 10, таки вийде 24 вересня. 

NAVI вилетіли з PGL Arlington Major та втратили шанси пройти на The International по балах DPC

NAVI програли вирішальну гру Team Spirit та втратили всі шанси вийти з групи B на PGL Arlington Major. Команда вдало почала турнір у груповій стадії, проте пізніше почала програвати та закінчила виступ з п’ятьма виграними та дев’ятьма програними картами.