Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Liquipedia, яка є своєрідною енциклопедією кіберспорту, внесла зміни у свої правила і надала росіянам можливість визначити своє ставлення до війни Росії проти України.

Відтепер росіяни можуть змінити свій прапор з російського на нейтральний, якщо вони не хочуть представляти на міжнародній кіберспортивній арені свою власну країну.

Через російське вторгнення в Україну в 2022 році було створено додатковий варіант для росіян, які не хочуть представляти Росію на турнірах. Для цього випадку має використовуватися новий порожній прапор, Non-representing, зі згадуванням особи, якщо вона є росіянином. Ось приклад, який можна взяти за основу: SKillous.

Майже всі росіяни в кіберспорті продовжують публічно мовчати про своє ставлення до агресії Росії щодо України, виправдовуючись страхом перед режимом.

Тепер, коли Liquipedia зробила спеціальний інструмент для того, щоб відмежуватися від Путіна і його політики, буде дуже легко визначити тих, хто дійсно підтримує злочинну владу від тих, хто залишився людиною.

Приклад

Читайте також: Goblak подякував захисникам та захисницям України прямо на російськомовній трансляції TI11

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.