Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Liquipedia, яка є своєрідною енциклопедією кіберспорту, внесла зміни у свої правила і надала росіянам можливість визначити своє ставлення до війни Росії проти України.

Відтепер росіяни можуть змінити свій прапор з російського на нейтральний, якщо вони не хочуть представляти на міжнародній кіберспортивній арені свою власну країну.

Через російське вторгнення в Україну в 2022 році було створено додатковий варіант для росіян, які не хочуть представляти Росію на турнірах. Для цього випадку має використовуватися новий порожній прапор, Non-representing, зі згадуванням особи, якщо вона є росіянином. Ось приклад, який можна взяти за основу: SKillous.

Майже всі росіяни в кіберспорті продовжують публічно мовчати про своє ставлення до агресії Росії щодо України, виправдовуючись страхом перед режимом.

Тепер, коли Liquipedia зробила спеціальний інструмент для того, щоб відмежуватися від Путіна і його політики, буде дуже легко визначити тих, хто дійсно підтримує злочинну владу від тих, хто залишився людиною.

Приклад

Читайте також: Goblak подякував захисникам та захисницям України прямо на російськомовній трансляції TI11

Материалы по теме

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Вітаємо тих, хто боронить нашу державу, з Днем захисників і захисниць України!

Від імені всієї кіберспортивної спільноти України вітаємо всіх чоловіків та жінок, що боронять нашу країну, з Днем захисників та захисниць України. 24 лютого 2022 року на нашу землю прийшла війна, яку Європа не бачила з часів Другої Світової.

Влада, що керує Росією — це справжні бандити, жадібні до грошей мразі — блогер nekoglai розповів про те, як його катували у в’язниці

Відомий блогер nekoglai випустив велике відео, де у подробицях розповів історію про те, як його затримували, катували та принижували після того, як він опублікував пародійний ролик на російського солдата.

Антоніна Предко влаштовує благодійну лотерею для допомоги другу, який захищає Україну в лавах ЗСУ

0

Антоніна Предко проводить благодійну лотерею для збору грошей на військовий дрон для свого друга, який воює в ЗСУ. Учасники лотереї можуть виграти цікаві артефакти з Мейджора в Ріо і допомогти бійцям, яки захищають Україну.