Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve відкрили офіційну сторінку в російській соціальній мережі ВКонтакте. Судячи з усього компанія Гейба Ньюела має намір ще більше підтримувати російську спільноту після того, як вона вийшла на друге місце після Китаю за донатами на Battle Pass.

Українські діячі кіберспорту закликали підтримати пост протесту від Olsior, в якому він засуджує співпрацю розробника Dota 2 та CS:GO з соціальною мережею, яка активно підтримувала війну Росії проти України. Ви можете залишити лайк, зробити репост чи залишити коментар.

Привіт @wykrhm @valvesoftware
Як ви вважаєте, чи можна працювати з підсанкційними соціальними мережами VK, які підтримують російську війну в Україні протягом останніх 8 місяців?

Українські кіберспортивні гравці сяють у ваших іграх, українська аудиторія завжди підтримувала ваші продукти, а тепер оце? Справді розчаровує
Rt, будь ласка

Олександр Петрик, своєю чергою, закликав українців не витрачати гроші на Пікем Мейджора з CS:GO, бо вони підуть в карман російським гравцям та Valve.

Скоро буде мейджор по CS:GO. Сподіваюсь, ви не будете витрачати свої гривні на Пікем, частина грошей з якого піде російським гравцям та командам, що відібрались в Ріо, а також самій компанії Valve, яка продовжує працювати на російському ринку. Чи то вони мабуть для казахів зробили паблік ВК, так?)) А я не подумав…

Читайте також статтю про те, що росіян більше всіх на The International і це при тому, що на турнір не пройшла команда VP.

Материалы по теме

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Відкриваємо збір на екіпірування для видатного кіберспортсмена Tresh.C-club, який відправляється воювати проти російських окупантів

Звертаємося насамперед до олдскульних читачів нашого сайту, проте будемо щиро вдячні, якщо і всі інші допоможуть у добрій справі. Один з найкращих гравців України у Warcraft III Артем Мосякін відомий, як Tresh.C-club, повернувся до України із закордону, щоб боронити батьківщину від російського вторгнення. Зараз Артем закінчує навчання та скоро відправиться на фронт, тож потребує додаткового