Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve відкрили офіційну сторінку в російській соціальній мережі ВКонтакте. Судячи з усього компанія Гейба Ньюела має намір ще більше підтримувати російську спільноту після того, як вона вийшла на друге місце після Китаю за донатами на Battle Pass.

Українські діячі кіберспорту закликали підтримати пост протесту від Olsior, в якому він засуджує співпрацю розробника Dota 2 та CS:GO з соціальною мережею, яка активно підтримувала війну Росії проти України. Ви можете залишити лайк, зробити репост чи залишити коментар.

Привіт @wykrhm @valvesoftware
Як ви вважаєте, чи можна працювати з підсанкційними соціальними мережами VK, які підтримують російську війну в Україні протягом останніх 8 місяців?

Українські кіберспортивні гравці сяють у ваших іграх, українська аудиторія завжди підтримувала ваші продукти, а тепер оце? Справді розчаровує
Rt, будь ласка

Олександр Петрик, своєю чергою, закликав українців не витрачати гроші на Пікем Мейджора з CS:GO, бо вони підуть в карман російським гравцям та Valve.

Скоро буде мейджор по CS:GO. Сподіваюсь, ви не будете витрачати свої гривні на Пікем, частина грошей з якого піде російським гравцям та командам, що відібрались в Ріо, а також самій компанії Valve, яка продовжує працювати на російському ринку. Чи то вони мабуть для казахів зробили паблік ВК, так?)) А я не подумав…

Читайте також статтю про те, що росіян більше всіх на The International і це при тому, що на турнір не пройшла команда VP.

Материалы по теме

З’явився перший скрішнот кіберспортивного шутера Valve за мотивами Dota 2

В мережі з’явився скріншот можливої наступної гри Valve під назвою Deadlock, вперше про неї почали говорити, називаючи проект Neon Prime.

Гравець українського клубу IKLA пішов захищати Україну до Третьої Окремої Штурмової Бригади

0

Гравець українського клубу IKLA, який ще у 2023 році виступав за команду на турнірах, які в тому числі проводив наш портал, пішов захищати Україну в лави Третьої Окремої Штурмової Бригади.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

s1mple виступив на концерті Моргентшерна. Лише пів року тому росіянин обіцяв подумати над пропозицією виступити на окупованому Донбасі

s1mple в черговий раз засвітився в просуванні російської культури. Найкращий гравець світу відвідав концерт російського репера Моргенштерна у Варшаві і навіть піднявся на сцену і виступив з фристайлом.