Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стала відома сума, за яку власники Copenhagen Flames хотіли продати склад з CS:GO. Історичний тег ніколи не був топовим, але склад команди несподівано вистрілив, вийшовши у групову стадію PGL Major Stockholm 2021, після цього з командою почали рахуватися, а останній рік колектив стабільно входив в першу 20-ку світового рейтингу іноді навіть пробиваючись до десятки.

Проте, за словами тренера команди, охочих купити весь колектив за досить помірну суму не знайшлося.

На мейджорі в Антверпені команда ще більше покращила результат і дійшла до чвертьфіналу, посівши 5-8 місце. Після закінчення турніру керівництво не потягнуло нові амбіції гравців щодо зарплат і було вимушене продати Roej і Nicoodoz у Fnatic, а інших гравців виставити на трансфер. 

«Багато хто говорив, що продаж команди за 500 тисяч доларів – надто дешевий. Ми пропонували продати весь склад за 160 тисяч євро і ніхто не погодився.

На щастя, всі гравці зараз знаходять собі місце», – написав Vorborg.

Коментар Gameinside: Те, що команду, яка двічи поспіль потужно виступала на мейджорах, не змогли продати за ціну гарної тачки говорить про те, що в кіберспорті все ще майже не можливо заробляти гроші, володіючи клубом. Нам розповідають про зростання кіберспорту, але п’ятірку, яка протягом року входила до двадцятки кращих команд світу не змогли продати за суму, меншу ніж місячна зарплатня середніх футболістів…

Більше того клуб, який вивів команду на такий рівень, змушений її продавати по частинах, бо не має можливості платити гідні зарплати гравцям, через відсутність ефективного механізму монетизації.

Нагадаю, що мова йде не про рівень України, мова йде про рівень 20-ки найкращих команд світу. 

На жаль кіберспорту ще дуже далеко до футболу, баскетболу та багатьох інших видів спорту. Давно вже пора зрозуміти це і почати разом працювати над створенням системи, яка дозволить побудувати структуру, що дасть можливість заробляти не тільки 2-3 клубам у світі, а і набагато більшій кількості слабших команд. Без такої структури поразка CS:GO конкуренту Valorant, де екосистемою займається розробник гри, просто справа часу.

Читайте також про трагічний кінець головного конкуренту ESL Pro League. На цей турнір покладали великі надії, але інвестори лише втратили гроші. 

Материалы по теме

Copenhagen Flames зібрали абсолютно новий склад, команда почне свій шлях з нуля

Copenhagen Flames оголосила про підписання нового ростеру. Раніше, після досягнення значних перемог, команда розпродала свій попередній склад у інші команди через те, що не змогла впоратися зі зростаючими амбіціями гравців.

G2 підписали контракт з колишнім капітаном Copenhagen Flames Расмусом HooXi Нільсеном

Як повідомляє портал 1pv.fr, колишній лідер Copenhagen Flames Расмус HooXi⁠ Нільсен підписав контракт з G2 до кінця сезону та замінить Aleksib.

HEROIC офіційно підписали Якоба jabbi Нігаарда, він замінить звільненого нещодавно refrezh

Команда HEROIC підписала гравця Copenhagen Flames Якоба jabbi Нігаарда. Нагадаємо, що зовсім недавно данський клуб, попри гучну перемогу на Pinnacle Cup, звільнив refrezh. Річ у тому, що Heroic ніяк не може виграти вагомі титули та весь час зупиняється за 1-2 кроки від них. В якийсь момент керівництво клубу здалося і вирішило, що настав час змін.