Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Twistzz офіційно залишив FaZe Clan. Ще перед IEM Sidney джерела повідомляли, що канадієць прийняв рішення повернутися до американської команди і незабаром піде з європейського суперскладу.

Доля склалася так, що FaZe, дограючи останні турніри у старому складі, несподівано зловили ренесанс відносин і якусь фантастичну синергію, щоб створити одну з найдовших серій перемог в історії Counter-Strike. 

В результаті команда взяла три титули поспіль: IEM Sidney 2023, Thunderpick World Championship 2023 і Asia Championships 2023, а також зіграла в фіналі BLAST Premier: Fall Final 2023. 

Загалом же у складі FaZe Twistzz провів три дуже плідних роки. 24 річний канадієць виграв 9 значних титулів серед яких абсолютно всі найпрестижніші в томи числі перемога на Мейджорі в Антверпені, дві перемоги на ESL Pro League, перемога у четвертому сезоні Intel Grand Slam Season 4, а також перемоги на IEM Katowice та IEM Cologne.

Дуже мало гравців навіть найвищого рівня мають таку повну колекцію трофеїв. 

Twistzz попрощався зі своєю командою дуже тепло прощальним листом. Джерела повідомляють, що незабаром канадієць повернеться у Liquid, з яких свого часу і перейшов у FaZe.

Це були дивовижні три роки. З моменту, як я приєднався до FaZe, я відчував, що фанати і команда радіють моєму приходу. 2021 був непростим, але я вірив у план, який ми намітили. 2022 року ми досягли досконалості, а до кінця 2023 року ми завершили задумане. Тепер ми в історії з найкращими складами.

Перед початком IEM в Австралії команда вже знала про мій відхід, знала, що це буде наш останній танець. Але я б ніколи не міг передбачити успіх. Кінець став початком, вигравши три турніри поспіль, я відчув те саме домінуюче збудження, яке було у мене у 2022 році.

Ми пройшли гру, я пишаюся тим, чого ми досягли і  у мене з’явилися друзі на все життя! Якщо буде можливість у майбутньому, то колись знову я з гордістю одягну джерсі FaZe.

Я знаю, що моє рішення може когось шокувати, пізніше я розповім про причини його ухвалення. Але зараз готовий перейти до нового випробування. І хоч мені сумно йти, я щасливий, що це був добрий фінал.

Дякую тобі, Едді, за всі веселі моменти та спогади, ти завжди вносив свій внесок в атмосферу своїм заразливим сміхом, підтримкою та нескінченним позитивом. Дякую Іванові за веселе проведення часу і за те, що він допомагав нам керувати командою, коли це було необхідно, я завжди пам’ятатиму твою реакцію на нашу перемогу на Мейджорі. Дякую Максу, Собену та команді SMM’щиків. Дякую тобі Ерік за допомогу у створенні цієї команди і, звичайно, дякую всім за дуже веселі спогади.

Решта членів команди: хлопці, ви допомогли мені стати кращими, жодного разу не засуджували мене, і я завжди відчував себе комфортно. Ви всі зробили свій внесок у те, ким я є сьогодні. Ми допомогли одне одному досягти всіх наших цілей, допомогли закріпитись в історії. Так багато спогадів, які назавжди залишаться у моїй голові. Дякуємо FaZe та фанатам за все. Побачимося. Ваш Рассел.

 

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.