Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У VALORANT вийшов патч 5.03 Він апгрейднув рушій гри та виправив деякі помилки. Головною метою патчу стало послаблення агента Chamber, який став своєрідною імбою, особливо на професійній сцені.

Фактично всі скіли агента послабили. Зміни торкнулися і механіки дії скілів інших агентів. Так тепер ультимативні здібності Neon та Jett будуть наносити різний урон в залежності від того, в яку частину тіла вони потрапили. 

Зміни CHAMBER

Рандеву (E)

  • Час базового перезаряджання збільшено з 20 сек. до 30 с.
  • Час перезаряджання повернення збільшено з 20 сек. до 30 с.
  • Якщо якір знищений, час перезаряджання вміння збільшується до 45 сек.
  • Радіус дії уміння зменшено з 21 м до 15 м.

«Рандеву» допомагає агенту утримувати позицію, але ми погарячкували і дали йому занадто великий радіус дії, що дозволяло Chamber дуже агресивно захоплювати позиції. Тепер же, щоб атакувати ворогів зненацька, Chamber доведеться докладати більше зусиль.
Оскільки знищення якорів збільшуватиме час перезарядки вміння, а радіус дії поменшає, любителі Chamber повинні навчитися поводитися з «Рандеву» акуратніше. Chamber більше не зможе повертати свої телепорти так само легко, як раніше.

Коронний прийом (C)

Тривалість уповільнення зменшено з 9,5 сек. до 6 сек.

Демонстрація сили (X)

Вартість активації збільшена із 7 до 8 очок абсолютного вміння.
Тривалість уповільнення зменшено з 9,5 сек. до 6 сек.

Мисливець за головами (Q)

Вартість кулі збільшена зі 100 до 150.

«Мисливець за головами» – потужна особиста зброя, але за колишньої вартості Chamber не потрібно було планувати свої витрати так само ретельно, як і решті загону. Тепер Chamber доведеться приймати зважені рішення, особливо в пістолетних раундах і раундах економії. З тією ж метою ми змінили кількість очок, необхідних для активації «Демонстрації сили».

Більше про патч читайте на сторінці гри.

Материалы по теме

Півфінали LEGION CUP 2023 і пряма трансляція матчів розпочнуться сьогодні о 18.00

Сьогодні о 18.00 розпочнуться півфінали LEGION CUP 2023 в дисципліні VALORANT. Чотири команди зіграють у Play-off за право змагатися в фіналі турніру і розділити призовий фонд в 100 тисяч гривень.

Визначилися переможці другої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

Відбулася друга кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

Визначилися переможці першої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

0

Відбулася перша кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.