Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів

Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

За нашою інформацією Xron не зміг отримати дозволу на виїзд з України, проте організатори турніру зробили виняток з огляду на війну в Україні й дозволили гравцю грати з дому, хоча всі інші гравці знаходяться на лані. 

Також слід віддати шану організаторам і за те, що через війну в Україні вони дискваліфікували та заборонили брати участь у Чемпіонаті Світу всім гравцям з Росії та Білорусі.

Від турніру були відсторонені cYpheR, BaSe, Cooller та DancheZzor.

На момент написання новини Xron знаходиться в півфіналі нижньої сітки. 

UPDATE: Нажаль українець програв канадцю Cha1n та вибув з турніру, посівши 5-8 місце серед 24 учасників. 

Дивитися пряму трансляцію

Материалы по теме

CEO NAVI Євген Золотарьов буде боротися проти російських талантів на TI 11

Директор NAVI Євген Золотарьов анонсував колективне звернення від ряду команд до Valve щодо формату проведення цьогорічних російськомовних трансляцій. CEO пожалівся, що у доті на відміну від CS:GO немає сильного авторитетного альянсу команд.

NAVI сенсаційно програли G2, Vitality легко впоралися з Outsiders в рамках чвертьфіналів ESL Pro League 16

Команда NAVI сенсаційно програла G2 і стала другим фаворитом, який вилетів з ESL Pro League 16, не потрапивши навіть в четвірку найкращих.

В Києві відбудеться пабстомп, присвячений фіаналу ESL Pro League 16. Кількість місць обмежена

2 жовтня у день фіналу ESL Pro League в Києві відбудеться пабстомп, присвячений фіналу події. Організатори обіцяють бітбокс-шоу, розіграш м’ясно-пивного сету та ігрових девайсів від партнерів.

Заради грошей Valve поставила на кон свою репутацію. Компанія співпрацює з людьми, що відкрито підтримують політику Путіна

Valve зробила свій вибір, так можна характеризувати список талантів російськомовної студії на цьогорічному The International. Якщо в минулі роки між росіянами та українцями був паритет, більш того українці домінували на ключових позиціях, цього року Valve зробила вибір у бік росіян, майже викресливши українців, які фактично роками будували ком’юніті доти у всій Східній Європі.