Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Якщо вас цікавить позиція Сергія starix Іщука відносно війни в Україні, то її можна приблизно зрозуміти з дій гравця, який бере участь у російському турнірі Pari White Night Lan 2022.

Колишня зірка NAVI, киянин давно переїхав до Росії, де одружився з росіянкою. Зараз забутий і списаний усіма професійними командами гравець, який колись захищав кольори збірної України та команди NAVI, грає на тір-4 турнірах рівня чемпіонату міста за команду стрімера fANDER

На турнірі Pari White Night Lan 2022 розігрується призовий фонд у розмірі 10 тисяч доларів. Чемпіонат проходить на лані у Пітері. 

Окрім легендарного гравця золотого складу NAVI з CS 1.6 у турнірі бере участь ще один українець та колишній гравець NAVI Junior Данило synyx Мазур. 17-ти річний гравець виступав за NAVI майже до кінця 2011 року та брав участь у першому сезоні академічної ліги від WePlay. 

Після NAVI гравець перейшов у російську команду 1shot, а потім TAG, яку тренує ще один колишній гравець NAVI tonyblack більше відомий як kibaken.

Подивитися трансляцію з турніру, яка нагадує повернення у 2010 рік, можна тут. 

Материалы по теме

Starix офіційно став тренером російської команди Aurora, яка пройшла на європейський RMR

Російська команда Aurora, яка ще недавно була міксом, але несподівано для всіх пройшла на європейський RMR оголосила, що стає повноцінною командою. Цікавим для нас в цій новині є те, що головним тренером російського колективу виступає українець, колишній кравець легендарного складу NAVI 2010 Сергій Starix Іщук.

Арсеній ceh9 Триноженко та Михайло Kane Благін розкритикували колишнього гравця NAVI Сергія starix Іщука за те, що він залишається в Росії та грає за росіян

Колишній гравець та тренер NAVI, відомі своєю патріотичною позицією, розкритикували Сергія starix Іщука за його позицію відносно російської агресії в Україні.

Сергія Starix Іщука кинув власник російської команди, яку він тренував. Колишня зірка NAVI на пенсію не збирається і шукає нову домівку

0

Колишня зірка NAVI Сергій Starix Іщук повідомив, що його команда Ave залишилася без фінансування і проект добігає кінця. Сам український гравець, а потім і тренер, не планує йти на пенсію, а буде шукати нову команду.