Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Disney розробили інноваційну підлогу, яка дозволяє рухатися в будь-якому напрямку і при цьому стояти на місці. Винахід зроблено Ленні Смут і те, як працює ця технологія дійсно вражає.

Рухома підлога вирішує давню проблему ігор віртуальної реальності, в які можна грати переважно стоячи на місці. З новою рухомою підлогою можна вільно йти і навіть бігти в окулярах віртуальної реальності в будь-якому напрямку і не боятися врізатися в стіну чи в гравця поруч. 

Нова технологія точно не буде дешевою, але відкриває безмежні можливості для втілення проектів віртуальної реальності на якісно новому рівні. 

 

Материалы по теме

Faze Clan разом з Disney випустив капсульну колекцію одягу, яку презентували мультиком з Мікі Маусом

Один з лідерів кіберспорту клуб Faze Clan випустив колекцію одягу разом з Disney. Колекція включає футболки, худі та бейсболки. Обіграно тему як класичний символ студії Disney Міки Маус поринає у цифровий світ та стає цифровим наче в матриці.

Реклама фильма “King’s Man: Начало” от Team Spirit

0

Сегодня стало известно о коллаборации между организацией Team Spirit и кинопрокатной компании “Disney Studios”!

Киберспорт в VR все ближе. В Half-Life: Alyx можно даже жонглировать – видео

Технологии VR становятся все более продвинутыми, но остаются все еще очень дорогими и достаточно сырыми для того, что бы воспринимать их серьезно в контексте киберспорта. Тем не менее уже сегодня в самой продвинутой игре для VR – Half-Life: Alyx можно творить просто поразительные вещи.  Это говорит нам о том, что придет время, когда люди воссоздадут