Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Китаї батьки знайшли новий спосіб відбити у дітей бажання довго грати у комп’ютерні ігри. За повідомленнями місцевих ЗМІ, деякі батьки тепер наймають професійних геймерів, щоб ті псували їх дитині задоволення від гри.

Один із професіоналів розповів, що до нього звернулися кілька сімей, чиї діти стали погано вчитися після того, як підсіли на ігри онлайн. За те, щоб досвідчений гравець «знущався» з їхніх дітей в іграх, батьки платять йому 50 юанів на годину (263 гривні). Завдання геймера полягає не тільки в тому, щоб обіграти дитину, він має усіляко підривати її впевненість у власних силах і руйнувати задоволення від ігрового процесу. В результаті діти дратувалися, сильно засмучувалися, та, зрештою, втрачали інтерес до гри.

Не зрозуміло, навіщо батьки наймали професіоналів, коли Китай і так максимально бореться з геймінгом в останні два роки і нещодавно навіть оголосив, що подолав ігрову залежність у дітей в країні.

У серпні 2021 року влада Китаю запровадила жорсткі обмеження для підлітків. Уряд заборонив усім громадянам, які не досягли віку 18 років, грати більше трьох годин на тиждень. Деякі експерти пов’язують ці заборони з різким зниженням рівня кіберспорту в Китаї, та різким зростанням популярності мобільного кіберспорту, який складніше контролювати. 

Читайте також: «Ажіотаж навколо кіберспорту зникає, бо інвестори та спонсори втрачають інтерес», — на думку BLOOMBERG кіберспорт не виправдав очікувань

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.