Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Китаї батьки знайшли новий спосіб відбити у дітей бажання довго грати у комп’ютерні ігри. За повідомленнями місцевих ЗМІ, деякі батьки тепер наймають професійних геймерів, щоб ті псували їх дитині задоволення від гри.

Один із професіоналів розповів, що до нього звернулися кілька сімей, чиї діти стали погано вчитися після того, як підсіли на ігри онлайн. За те, щоб досвідчений гравець «знущався» з їхніх дітей в іграх, батьки платять йому 50 юанів на годину (263 гривні). Завдання геймера полягає не тільки в тому, щоб обіграти дитину, він має усіляко підривати її впевненість у власних силах і руйнувати задоволення від ігрового процесу. В результаті діти дратувалися, сильно засмучувалися, та, зрештою, втрачали інтерес до гри.

Не зрозуміло, навіщо батьки наймали професіоналів, коли Китай і так максимально бореться з геймінгом в останні два роки і нещодавно навіть оголосив, що подолав ігрову залежність у дітей в країні.

У серпні 2021 року влада Китаю запровадила жорсткі обмеження для підлітків. Уряд заборонив усім громадянам, які не досягли віку 18 років, грати більше трьох годин на тиждень. Деякі експерти пов’язують ці заборони з різким зниженням рівня кіберспорту в Китаї, та різким зростанням популярності мобільного кіберспорту, який складніше контролювати. 

Читайте також: «Ажіотаж навколо кіберспорту зникає, бо інвестори та спонсори втрачають інтерес», — на думку BLOOMBERG кіберспорт не виправдав очікувань

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.