Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

VALORANT разом із ще п’ятьма іграми китайського конгломерату Tencent, якому належить Riot Games, були схвалені органом регулювання відеоігор, що означає, що геймери в країні нарешті матимуть доступ до гри. 

Досі гравцям доводилося використовувати VPN, щоб грати на серверах в Гонконзі. Попри обмеження в Китаї сформувалося чимало сильних команд, наприклад EDward Gaming, яка навіть виступала на CHAMPIONS. 

Китайський ринок відеоігор зазнав удару через тимчасове призупинення ліцензій на відеоігри в країні в серпні минулого року. Ще до заборони китайський уряд запровадив суворі заходи, які обмежували час, який молоді люди могли проводити за відеоіграми. 

Згідно з останнім звітом CNBC, через суворі обмеження діти витрачають менше часу на відеоігри в Китаї, а дослідницька фірма CNG разом із комітетом China Game Industry Group високо оцінили вжиті заходи. 

Китай є одним із головних ринків для компаній, що займаються відеоіграми. Riot мають в Китаї 27 серверів і після отримання дозволу мільйони китайців зможуть грати в ігри не використовуючи VPN. 

Читайте також: В Китаї бум кіберспортивних готелей. Вони дозволяють підліткам грати в ігри, обходячи обмеження, які ввела влада

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

З’явилася перша інформація про місця проведення VCT 2023: Masters Tokyo, турнір проходитиме на двох стадіонах

0

З’явилася інформація щодо турніру Masters з VALORANT який стане другою міжнародною подією VALORANT Champions Tour 2023. Дванадцять найкращих у світі команд VALORANT зустрінуться в Токіо, щоб помірятися силами і набрати бали для кваліфікації на Чемпіонат Світу.

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

Riot випустять документалку про свій жіночий турнір. Трейлер фільму

0

20 березня Riot випустить документальний фільм про найкращі команди жіночого турніру з VALORANT VCT Game Changers. Нижче можна переглянути трейлер фільму.