Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Введення в Китаї жорстких обмежень на гру у відеоігри для підлітків до 18 років завдало потужного удару по кіберспорту країни та по комп’ютерним клубам, які вимушені дотримуватися встановлених норм. За кілька років до того керівництво піднебесної усіляко сприяло розвитку кіберспорту та інвестувало у його розвиток, але зрештою змінило курс на 180 градусів.

Нові правила дозволяють підліткам грати лише кілька годин на тиждень і лише в певний час, судячи з усього контроль ввели настільки щільний, що нові обмеження створили в країні нову індустрію. 

Якщо раніше в Китаї були популярні комп’ютерні клуби, то останнім часом бурхливого розвитку набули кіберспортивні готелі. Повідомляється, що зараз в країні їх нараховується вже понад 11 тисяч, а до кінця 2023 року їх кількість може зрости до 23 тисяч. 

Частина з цих готелей — це нові заклади, проте більша частина (64%) — це готелі, які існували раніше і просто адаптували певні зони під новий формат. Більша частина відвідувачів цих закладів — це підлітки до 18 років. 

Кіберспортивні готелі в Китаї користуються популярністю з дуже простої причини — в них облаштовані номери чи окремі зони, де встановлені ПК, ігрові консолі та смартфони, які не контролюються державою і дозволяють грати в ігри без обмеження часу.

Читайте також: Український дотер-колаборант Illusion прокоментував свою пожиттєву дискваліфікацію

Материалы по теме

В Китаї батьки наймають професійних геймерів, щоб боротися з ігровою залежністю

У Китаї батьки знайшли новий спосіб відбити у дітей бажання довго грати у комп’ютерні ігри. За повідомленнями місцевих ЗМІ, деякі батьки тепер наймають професійних геймерів, щоб ті псували їх дитині задоволення від гри.

Китайська компанія E-BLUE представила проект перетворення готелів на спеціальні кіберспортивні. Концепція вражає

Китайська компанія E-BLUE, яка також працює на ринку США та Гонконгу, запропонувала концепцію перетворення звичайного готелю, його поверху або частини номерів у кіберспортивний готель.

В Китаї заборонили поводитися на стрімах зухвало, говорити про політику і здоров’я без професійної освіти і демонструвати гроші чи предмети роскоші

У Китаї держава все більше зарегульовує користування інтернетом. Окрім того, що у піднебесній без VPN не працюють найбільші світові соціальні мережі, держава намагається контролювати й те, що відбувається на локальних порталах.