Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Китаї держава все більше зарегульовує користування інтернетом. Окрім того, що у піднебесній без VPN не працюють найбільші світові соціальні мережі, держава намагається контролювати й те, що відбувається на локальних порталах.

Так South China Morning Post повідомила, що у Китаї заборонили проводити стріми на тему політики, медицини та фінансів без спеціальної освіти. Також влада заборонила демонструвати на трансляціях гроші та предмети розкоші, використовувати діпфейки політиків та поводитися зухвало.

Тут можна пошуткувати, що якби це зробили у нас чи в Росії, то всі топові стрімери лишилися б роботи. З одного боку може здатися, що дії влади Китаю мають глузд і спрямовані на викорінення дезінформації, промивання мізок і обману в інтернеті, але з іншого боку все це призведе до знищення свободи думки та слова, знищення свободи творчості. 

Нагадаємо, що раніше в Китаї заборонили стрімити дітям до 16 років, а також обмежили час та періоди гри в комп’ютерні ігри, щоб вони не заважали навчанню. 

Читайте також про те, що Wargaming закривають СНД-сервери по World of Warplanes.

Материалы по теме

Team Spirit стали переможцями PGL Arlington Major

Команда Team Spirit, попри заяви більшості експертів у непереможності китайського колективу PSG.LGD, виграла у фінальному матчі PGL Arlington Major з рахунком 3-1 і стала переможцем останнього мейджору сезону.

Олександр Петрик проводить аукціони скінів з CS:GO де збирає гроші на допомогу ЗСУ. У черговому аукціоні розігрується ніж Woro2k

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Два українці в складі європейської команди першими пройшли на турнір у рамках THE CHAMPION OF CHAMPIONS TOUR

Команда Monte з двома українцями Woro2k та DemQQ у складі виграла слот на турнір CCT Central Europe Series 1. Турнір відбудеться у кінці серпня онлайн. 24 команди розіграють призовий фонд у розмірі 50 тисяч доларів США.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«