Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Wargaming повідомила про закриття СНД сервера однієї зі своїх ігор. У зверненні розробник не називає причин, через що сервер буде закрито, але можна припустити, що це пов’язано з тим, що гру розробляла українська Перша Студія. Цілком ймовірно, що українці, які займаються проектом, просто висунули певні ультимативні вимоги до Wargaming.

Після закриття СНД серверів, скоріше за все користувачі зможуть переїхати на EU сервер, але чи всі чи з якимись обмеженнями — про це обіцяють повідомити окремо.

З моменту запуску World of Warplanes ми докладали всіх зусиль для того, щоб час, який ви проводили в грі, був насиченим, захоплюючим і цікавим.

На жаль, ми змушені повідомити вас про те, що СНД сервер World of Warplanes буде зупинено. Ми запланували це відключення за 180 днів, а саме на 13 грудня 2022 року.

Також відсьогодні, 15 червня 2022 року, для гравців СНД сервера будуть відключені покупки в преміум-магазині World of Warplanes та Steam. При цьому до моменту остаточного вимкнення СНД сервера гри ви зможете продовжити використовувати спільні для інших проектів WG внутрішньоігрові цінності (ігрове золото, ігровий преміум акаунт, вільний досвід) на власний розсуд, а також грати без додаткових обмежень.

Ми дуже вдячні всім гравцям, які приєдналися до нас як на запуску гри, так і вчора. Думки та ідеї кожного з вас, вся ваша пристрасть до польоту були неоціненними у цій подорожі, саме вони надихали та надихають нас на розробку World of Warplanes.

Подробиці можливого перенесення внутрішньоігрового облікового запису World of Warplanes з сервера СНД на сервер EU ми повідомимо додатково, стежте за новинами.

Дякую вам за те, що ви з нами всі ці роки,

Команда World of Warplanes.

Читайте також про нову кіберспортивну премію, яку заснувала ESL.

Материалы по теме

Арнольд Шварценеггер та Міла Йовович знялися у зворушливому новорічному відео Wargaming

Арнольд Шварценеггер та Міла Йовович знялися у новорічному відео від Wargaming. У відео ви не знайдете жодного танка, корабля чи аероплана, тільки зірки Голівуду, зворушлива історія та новорічний настрій.

Riot Games купила Wargaming Sydney. Студія займеться розробкою VALORANT та League of Legends

Компанія Riot Games купила Wargaming Sydney — австралійський підрозділ компанії Wargaming широко відомої своїми хітами Світ Танків та Світ Кораблів.

Wargaming переведе українців на європейські сервери та виділить RU-регіон в окремі клієнти ігор з назвами «Мир Танков» та «Мир Кораблей»

Компанія Wargaming повідомила, що українські гравці World of Tanks, World of Warships і інших ігор компанії зможуть перенести свої акаунти з регіону СНД на європейський.

Російський суд засудив автора читів до Word of Tanks на 2,5 років попри відмову Wargaming від звинувачень

В Росії вперше в історії посадили у тюрму за скоєння кіберзлочину в ігровій індустрії. Андрій Колмаков отримав реальний термін ув’язнення строком на два роки шість місяців за створення читів для ігор Word of Tanks та Word of Warships.