Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Росії планують створити спеціальні списки зі схваленими та забороненими комп’ютерними іграми, а також хочуть зобов’язати встановлювати на комп’ютери спеціальне програмне забезпечення, яке буде контролювати хто у що грає.

Російське видання Комерсант повідомляє, що апарат уряду РФ просить Генпрокуратуру та міністерства оцінити ідеї щодо захисту дітей від «негативного» впливу відеоігор. Серед них — створення переліку схвалених ігор і реєстру заборонених, а також вимога попередньо встановлювати вітчизняні програми батьківського контролю на комп’ютери, що продаються у РФ. Також урядовці хочуть зобов’язати розробників ігор модифікувати свої лаунчери так, щоб перед заходом в гру гравці з РФ «проходили ідентифікацію через російські системи».

Раніше подібну схему вже запроваджували на території Китаю, що завдало потужного удару по ігровому ринку Піднебесної. Так за даними South China Morning Post (SCMP), обсяг китайського ігрового ринку у 2022 році знизився на 10,3%, до $40,1 млрд. Наразі китайська влада почала дещо послаблювати обмеження. 

Навіть у російських фахівців викликає сумніви ініціатива уряду РФ, на думку експертів в Росії відсутні альтернативи західним іграм, тому заборона може мати тільки негативний вплив на ринок. 

Читайте також: BetBoom анонсувала серію турнірів з величезним призовим фондом. Пояснюємо, чому ці турніри є частиною російської пропаганди

Материалы по теме