Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Міністерство економіки Росії планує посилити контроль за закордонними відеоіграми на території РФ. За даними видання «Комерсант» новий закон зобов’яже розробників та видавців маркувати контент за віковими категоріями, а також заборонить розповсюджувати ігри з «забороненою на території РФ інформацією».

Законопроект вже направлено на погодження до Роскомнагляду, МОЗ та Мінцифри РФ. Учасники ринку висувають думку, що за недотримання вимог сервіси ігрової дистрибуції як то Steam та інші можуть потрапити під блокування.

Маркування присвоюватиметься на підставі думки експертних організацій із реєстру Мінцифри. Поправки мають набути чинності з 1 березня 2024 року. Це допоможе у «профілактиці вчинення суспільно небезпечних діянь під впливом ігрового контенту» та «забезпеченні безпеки контенту комп’ютерних ігор для здоров’я громадян».

Під удар можуть потрапити багато великих майданчиків, включаючи Steam та Epic Games Store. Попри те, що багато розробників вже і так обмежили продаж ігор в Росії з 24 року гравці взагалі можуть втратити доступ до сервісів.

Коментар Gameinside: Судячи з усього на росіян чекає ситуація, коли будь які ігри, що містить інформацію про «клятих америкосів» будуть заборонені в країні. Звісно платформи типу Steam навряд закриються, вони просто обмежать доступ до певних ігор на території РФ.

Материалы по теме

Відкриваємо збір на екіпірування для видатного кіберспортсмена Tresh.C-club, який відправляється воювати проти російських окупантів

Звертаємося насамперед до олдскульних читачів нашого сайту, проте будемо щиро вдячні, якщо і всі інші допоможуть у добрій справі. Один з найкращих гравців України у Warcraft III Артем Мосякін відомий, як Tresh.C-club, повернувся до України із закордону, щоб боронити батьківщину від російського вторгнення. Зараз Артем закінчує навчання та скоро відправиться на фронт, тож потребує додаткового

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.

Blizzard прибрала можливість прив’язати мобільний номер до акаунту Battle.net для росіян. Це унеможливлює гру в деякі ігри Бліззард

Blizzard прибрала можливість прив’язки телефонного номера до акаунту Battle.net для російських користувачів. Це відбувається через введення міжнародних санкцій через розв’язану Росією війну в Україні.

Російський телеканал Росія 24 сфабрикував фейкове відео та використав перемогу Outsiders для пропаганди ненависті до українців

Російське ТБ використало перемогу Outsiders на IEM Rio Major для чергової пропаганди та нагнітання ненависті росіян до Українців.