Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Віталій V1lat Волочай у власному телеграмі натякнув на те, що знає, який відсоток від стікерів гравці Outsiders віддадуть клубу.

Хедлайнер Maincast виклав скрішнот, ймовірно, драфту контракту російського клубу, з якого видно, що відсоток, що забирає собі клуб, різниться в залежності від місця, зайнятого командою на мейджорі.

Також зі скріншоту, якщо це не фейк, можна зрозуміти, що контракти гравців могли бути підписані аж до 2025 року. 

Сам V1lat прокоментував контракт наступним чином:

Вгадайте ніки гравців, які підписалися під цими умовами і віддадуть 60% бабла зі стікерів своїх ВІРМЕНСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІСТА ЄРЕВАН

Це ж наскільки треба бути генієм…

Upd. Мене в дитинстві вчили, що основна різниця між гомо совєктікус або совком і гомо сапіенс — це те що перші хочуть отримувать зарплату, а другі хочуть заробляти. Ось воно і є…

Клуб Outsiders ніяк не коментував цей виток, проте його прокоментував колишній менеджер VP Дворянкін, а також CEO HellRaisers Марія Гуніна. 

За словами цих функціонерів, які точно мали справи з контрактами професійних команд в тому числі VP і знають, про що говорять, заявлені цифри — це звичайна практика. Мова йде про командні стікери, а не персональні стікери гравців, тож левову частку від них зазвичай отримує клуб. 

За словами Гуніної, у команді Winstrike клуб взагалі забирав зі стрікерів 70% і лише 30% отримували гравці. 

Читайте також: Рейтинг пісень-гімнів Чемпіонатів Світу WORLDS з League of Legends від найгіршої до найкращої

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм