Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

VALVE в котре вирішила «поставити на коліна» тренерів у  CS:GO. Так один з тренерів, що буде брати участь у RMR повідомив, що відтепер розробник гри сплачує проїзд та проживання тільки для п’ятірки гравців, а тренери залишаються поза грою.

Враховуючи тривалість турнірів RMR, таке рішення може сильно вдарити по командах, особливо якщо мова йде про молоді та не особливо багаті колективи.

Від моменту, коли CS перетворився зі звичайної гри на кіберспорт і на нього звернув увагу VALVE, розробник гри постійно намагається руйнувати екосистему, завдаючи особливо потужних ударів саме по тренерах. 

В компанії неодноразово заявляли, що CS — це гра 5х5 і, на їх думку, всі інші формати порушують баланс і дають перевагу більш багатим клубам, які можуть собі дозволити тренерів, аналітиків та інше. 

Звісно VALVE не може заборонити тренерів повністю, бо це викличе лавину хейту в бік розробника, тому компанія просто «закручує гайки», ускладнюючи тренерам життя. 

Так свого часу тренерам заборонили давати в грі коли і дозволили спілкуватися лише між раундами та в паузах, пізніше їм заборонили торкатися гравців і підбадьорювати їх, а на онлайн-відбіркових на RMR тренерам взагалі заборонено знаходитися в одному лобі з командою і навіть бути в одній кімнаті з гравцями. 

Вочевидь, припинення фінансування тренерів — це не спроба економії з боку надзвичайно багатої VALVE, це просто чергова спроба принизити роль тренерів і жест сили, щоб показати всім, хто на справді керує сценою CS:GO. 

Читайте також: В Росії планують притягнути до кримінальної відповідальності Бустера, Медісона, Кріда та ще 12 блогерів

Материалы по теме

Всі зміни, які на нас очікують в Counter-Strike 2

VALVE запустили окремий розділ сайту, присвячений Counter-Strike 2. На ньому є українськомовна версія, розповідається про нові можливості гри і анонсовано закрите тестування для обраних гравців.

VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2

0

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.

Стало відомо, скільки заробляють розробники карт в CS:GO

В файлах CS:GO датамайнери знайшли відмітку про суми, які Valve заплатили розробникам за карти Anubis, Ancient та Tuscan. Судячи з зазначених у файлах сум, незалежні розробники отримали по 150 000 доларів за карту.

Vavle забанила 45 професійних гравців за нечесну гру в тому числі підставні матчі. Серед забанених всі гравці Knights

Valve повідомила про дискваліфікацію 45 гравців переважно з Китаю та Малайзії з формулюванням «за нечесну гру». Приблизно половина фігурантів отримали дискваліфікацію на 1-2 роки, інша половина отримала довічну дискваліфікацію в тому числі гравці команди Knights, які ще нещодавно брали участь у Мейджорі та грали на ТІР-1 сцені.