Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після перших чотирьох днів відбіркових які паралельно проходять в Східній Європі та Південній Америці визначилися перші команди, які залишили турніри і втратили шанси потрапити цього року на The International 11.

В Східній Європі такими командами стали Pari Parni, які спочатку програли Outsiders в верхній сітці, а потім примудрилися програти 0-2 Nemiga, яка стартувала відразу з нижньої сітки. 

Також вилетіла команда Team Unique, яка програла команді мережі російських комп’ютерних клубів X3, проте X3 вже в наступному колі програли PuckChamp і теж втратили шанси потрапити на TI. 

Команда HYDRA вилетіла з відбіркових після програшу Cybercats, які не змогли впоратися з HellRaisers. Також з турніру вилетіла Project Armor — команда колишнього гравця NAVI Funn1k

Таким чином після двох днів змагань турнір залишили шість колективів: Team Unique, X3, Cybercats, HYDRA, Project Armor та Pari Parni. 

У півфінали вийшли прогнозовані фаворити турніру, вони знаходяться в кроці принаймні від потрапляння на турнір останнього шансу.

 


В Південній Америці також визначилися чотири команди, які залишили турнір, ними стали Dreamers Esports, Balrogs, Qhali та Infinity. 

Більше інформації про відбіркові на The International, а також посилання на трансляції ви знайдете в репортажі з турніру. 

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.