Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Звертаємося насамперед до олдскульних читачів нашого сайту, проте будемо щиро вдячні, якщо і всі інші допоможуть у добрій справі. Один з найкращих гравців України у Warcraft III Артем Мосякін відомий, як Tresh.C-club, повернувся до України із закордону, щоб боронити батьківщину від російського вторгнення. Зараз Артем закінчує навчання та скоро відправиться на фронт, тож потребує додаткового екіпірування.

Спробуймо разом допомогти видатному кіберспортсмену надійно захистити себе і зробити свою військову службу трохи безпечнішою та комфортнішою. Мета — зібрати для бійця 80 тисяч гривень. Далі звернення від самого Артема до ком’юніті. 

Вітаю всіх від Tresh.c-club і тих хто мене пам’ятає і знає;) Не зміг я упустити можливість взяти участь у цих подіях і повернувшись із Чехії вступив до ЗСУ а саме 79 бригада ДШВ.

Раніше я захищав на єврокапах та ClanBase український прапор і престиж нашого ком’юніті, тепер у нинішніх реаліях часу змушений звернутися до кіберспортсменів для того, щоб укомплектувати тактичний рюкзак для самого себе, щоб я приніс більше користі для України в окопах цієї зими:) Прошу вас допомогти зібрати суму для покупки цих самих речей.
Через те, що часу дуже мало, бо нам скоротили навчання на місяць, то через пару трійку днів можливо вже потребуватиму цієї амуніції.

Потрібно:

1.Тактичний рюкзак чим більше, тим краще цін не знаю;
2.Каска 10-20к;
3.Аптечка (дорога штука) 15-20к;
4.керамічні плити для броніжелету 15-20;
5. Розвантаження для БК;
6. Power Bank max amp;
7.Плитоноска;
8.Hізні девайси типу фільтрів для води та сонячних накопичувачів;
9.Спальний мішок;
10. Другу пару зимових берців (район 6-10к);

Ось приблизно і все що мені треба, щоб впевнено дамажити наших ворогів на полі битви. Інших варіантів знайти подібні суми у мене немає. Взагалі пані та панове давайте спорядимо українського ельфа на бій з темною стороною) Слава Україні!

Куди слати пожертви: 

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/8DN81MjoKF

Номер картки банки 5375 4112 0489 0219

Пряма картка Артема Мосякіна (Thesh.C-club) 5354 3230 6766 0545 

Материалы по теме

Офіційний паблік m0NESY з 280 тисячами підписників назвав «розвитком кіберспорту» відкриття осередка ФКСР у ЛНР

На офіційній верифікованій сторінці колишнього випускника академії NAVI російського гравця m0NESY, який зараз виступає за європейський клуб G2, з’явилося повідомлення про відкриття в так званій ЛНР осередка Федерації комп’ютерного спорту Росії. Картинку з логотипом федерації підписано «Кіберспорт розвивається».

Колишній кіберспортсмен Tresh.C-club отримав осколкове поранення, але врятував побратима

Український кіберспортсмен у минулому Артем Tresh.C-club Масякін, який нещодавно відправився на фронт захищати Україну в рядах ЗСУ, отримав осколкове поранення.

ALOHADANCE повідомив, що знаходиться в Парижі і найближчим часом переїде жити до Канади

Український кіберспортсмен, стрімер і колишній гравець складу NAVI з Dota 2 Ілля ALOHADANCE Коробкін повідомив про те, що переїжджає на постійне проживання до Канади.

Кіберспортивний коментатор Дмитро Droog Чумаченко записав шедевральний трек про війну українською мовою

Відомий український коментатор Дмитро Droog Чумаченко виклав у мережу свою першу українськомовну пісню  «Як палав брудний сніг». Трек пронизливо говорить про війну в Україні, доносить до слухача весь біль за втрату рідного міста автора Маріуполя і ставить питання: «Коли повернеться земля та повернуться землі, чи зможемо ми повернутись?»