Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вихід другої частини культової гри S.T.A.L.K.E.R. офіційно перенесено на 2023 рік. Вперше інформація про перенесення з’явилася на презентації Xbox та Bethesda, де на слайді було показано, що гра вийде у 2023 році. Відзначимо, що відразу після цього у GSC Game World спростували перенесення.

— Це сталося трохи раніше, ніж очікувалося, ми насправді планували розкрити це найближчими днями. Але, так, гра тепер вийде у 2023 році, — прокоментував Захар Бочаров із GSC слайд із перенесенням гри із нічної презентації Microsoft.

Спочатку S.T.A.L.K.E.R. 2 планували випустити 28 квітня 2022, але пізніше реліз перенесли на 8 грудня 2022 року. Після початку війни в Україні студія призупинила розробку майже на два місяці та переїхала до Праги. Наразі робота над грою відновилася.

Зазначимо, що у Росії S.T.A.L.K.E.R. 2 продавати не будуть — це принципова позиція українських розробників гри.

Читайте також про те, що розробники Сталкера зібрали 800 тисяч доларів на підтримку ЗСУ.

Материалы по теме

У Києві відкривається Сільпо, оформлене у стилі української гри S.T.A.L.K.E.R.

16 серпня о 12.00 в Києві за адресою вул. Березнева, 12а (біля ЖК “Комфорт Таун”) відкриється супермаркет Сільпо, оформлений у стилі гри S.T.A.L.K.E.R. Концепцію та дизайн магазину Сільпо розробляли разом з розробником гри GSC Game World. Магазин мав відкритися ближче до виходу нової версії хіта від української студії, проте війна внесла свої корективи й вихід гри

Роскомнагляд заблокував сайт нового Сталкера

Роскомнагляд заблокував сайт нового S.T.A.L.K.E.R. Як завжди підставою стало порушення закону про «фейки».

GSC Game World зібрали 800 000 доларів на потреби ЗСУ завдяки благодійному розпродажу своїх ігор

Розробники української культової гри STALKER компанія GSC Game World повідомили про завершення благодійного розпродажу, на якому вони збирали кошти для українського фонду «Повернись живим». З 4 по 11 квітня вдалося зібрати $800 000. Благодійний розпродаж ігор GSC Game World завершено. Разом з вами нам вдалося зібрати понад 800 000 доларів США. Дякую! Після сплати податків